Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 16.08.2022, 13:03

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2021 » Сентябрь » 20 » Тиждень знань правил дорожнього руху
Тиждень знань правил дорожнього руху

Традиційно перший у навчальному році Тиждень безпеки життєдіяльності «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!», що тривав 13-17 вересня, був присвячений вихованню в учнів відповідальної поведінки на дорозі. Педагог-організатор С. М. Іващенко з допомогою членів гуртка «Ерудит» Романа Харандюка, Максима Дерепаски, Іллі Лементарьова провела для четвертокласників інтелектуальну гру на знання правил дорожньго руху. Команди відповідали на запитання вікторини, розгадували кросворди, ребуси, складали пазли з зображенням дорожних знаків, змагалися у грі «Показуха». Всі діти дуже старалися, команди отримали однакові бали і стали переможцями. Вітаємо!

Виховну годину «Правила дорожні знай, життя зберігай!» у V передкадетському взводі провела педагог-наставник Н. Т. Кобець. Для попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, виховання свідомої, дисциплінованої поведінки на вулиці Ніна Трифонівна підготувала презентацію, у якій на прикладах показала вихованцям, що найголовнішим засобом організації дорожнього руху є правила, які визначають права та обов’язки учасників ДР. Учні брали участь у обговоренні небезпечних ситуацій та продемонстрували добрі знання щодо ПДР, а педагог наголосила на необхідності суворо їх дотримуватися.

У 5А класі відбулася зустріч учнів з поліцейським відділу зв’язків з громадськістю старшим лейтенантом О. Ю. Сухотіним. Шкільний офіцер поліції поспілкувався з п’ятикласниками з теми «Безпечна дорога до школи», зауважив про особливості руху пішоходів біля проїжджої частини у темну пору доби, перетин доріг на регульованих пішохідних переходах та за їх відсутності.
   Цікаві та змістовні заходи підготували для своїх вихованців вчителі початкових класів та класні керівники середньої ланки. Педагоги та правоохоронці разом працюють над підвищенням правової свідомості дітей, вихованням у них поваги до правил дорожнього руху, навичок дотримання правил особистої безпеки. Дякуємо за співпрацю!
Переглядів: 44 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Сентябрь 2021  »