Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 16.09.2021, 18:14

Головна » 2016 » Квітень » 18 » Тиждень природничих наук
Тиждень природничих наук

Тиждень географії, біології, хімії та ОБЖ відбувся в школі-інтернаті 11-15 квітня. До його початку учні готували стіннівки, реферати та мініпроекти.
   Кращі газети з географії виготовили учні 6Б класу Ростислав Куртанич і Максим Клішов та учень 7Б класу Валеріан Одєгналов. Переможцями конкурсу рефератів «Подорож країнами Європи» стали Віталій Кривохижа, Владислав Гудзенко, Станіслав Левченко, Антон Штанько, Віталій Кохан, Валеріан Одєгналов, 7Б.

З теми «Міста України» найкращі роботи презентували учні 9Б класу Богдан Мариконь, Дмитро Кохан, Іван Баца.
   З-поміж шестикласників кращий мініпроект з біології підготував Іван Невідомський, 6А, а Валерія Бровко, 6В виборола І місце з проектом «Життя у світовому океані».
   Під час захисту проектів «Українці в країнах Північної Америки» найкраще свої здобутки презентували десятикласники Христина Кім, Єгор Доценко, Юлія Мельник.
   Одинадцятикласники під керівництвом О. В. Моторної брали участь у конференції «Наркотики і алкоголь – хвороби суспільства, соціальне зло!»

13 квітня учитель географії Л. С. Варницька провела у 7В класі відкритий урок «Найбільші держави Європи: Німеччина, Франція, Велика Британія, Італія, Росія». Урок «Тваринний світ України» відбувся у 8-х класах. Його продовженням став кінолекторій «Дивовижний світ природи України», який 15 квітня відвідали учні 8А та 8Б класів.

Низку заходів з біоетики, спрямованих на виховання у підлітків гуманного ставлення до тварин, провели у 6-9-х класах учителі біології М. В. Бугор та О. В. Моторна.

Автономні інтерактивні «уроки доброти» розроблено Благодійним фондом «Happy Paw», який працює під гаслом «Ми виступаємо за гуманне вирішення проблеми безпритульних собак».
    Учні 9А класу брали участь у вікторині «Цікава фізіологія». Найбільш обізнаними з нестандартних біологічних питань виявилися Оксана Нєлєпа та Анастасія Головко.

Сучасна хімія являє собою величезну галузь людських знань і відіграє важливу роль у житті суспільства. Ми живемо в час, коли хімія проникли до всіх сфер життя: від народження, ще не усвідомлюючи цього, людина «спілкується» з хімією. Без цієї науки не можна виплавити метал, побудувати корабель, виготовити машину. З хімією пов’язані освоєння космосу, поява нових джерел енергії, створення синтетичних матеріалів із властивостями, яких не мають природні складові.

У загальноосвітній школі вивчення хімії починається з 7-го класу. Аби зацікавити школярів до вивчення предмету хімії, 13 квітня О. В. Моторна провела захід «Юні хіміки», метою якого було активізувати розумову діяльність учнів, сформувати в них стійкі життєві компетентності, підвищити якість свідомого засвоєння навчального матеріалу; виховувати пізнавальний інтерес учнів; прищеплювати потяг до навчання та одержання сучасних наукових знань; виявити обдарованих учнів, здатних вивчати предмет на більш глибокому рівні.

14 квітня відкритий захід «Моє перше знайомство з хімією» був проведений для учнів 6-х класів. Шестикласникам було відкрито деякі таємниці навколишнього різноманітного й загадкового світу. Десятикласниці Валерія Галачова та Анна Шапаренко підготували ефектні досліди з цікавої хімії: «Чарівний глек», «Вогнище без сірників», «Операція без шрамів», «Фараонові змії», «Хімічний хамелеон», «Вулкан». Усілякі чудеса, презентовані дівчатами разом з Денисом Дуденком, захопили молодших учнів таємницею, викликали в них цікавість до предмета, бажання здобувати знання.

Також 14 квітня учні 6В класу брали участь у географічній вікторині «Гідросфера». Найбільшу кількість правильних відповідей дали Жасмін Якубовська, Світлана Гебескул, Олена Гебескул, Руслана Голобородько, Наталія Петрушкіна, Іван Голуб, Михайло Піскун.
   Учні 8-х класів брали участь у бліц-турнірі «Чи знаєш ти зоологію?». Його переможцями стали учні Роман Юрченко, Андрій Шумигай, Владислав Жабко, Ярослав Грицачук.

Цього тижня восьмикласниці готують для учнів 3-4-х класів захід «Птахи додому повертають, рідну землю прославляють», який відбудеться 22 квітня в актовій залі. Приємного перегляду!

Переглядів: 582 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2016  »