Четвер, 12.12.2019, 09:30

Головна » 2014 » Квітень » 23 » Тиждень природничих наук
Тиждень природничих наук

З 14 по 18 квітня у школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл» тривав Тиждень хімії, біології та географії. Його початок ознаменували заходи, приурочені до Всесвітнього дня авіації і космонавтики (Міжнародного дня польоту людини в космос). Цій події були присвячені класні години. У 9 класі до заходу активно долучилися учні: після історичної довідки вчителя Н. С. Малини про причини виникнення свята з доповіддю про розвиток космонавтики в Україні виступила Антоніна Нікітенко, а потім учні переглянули мультимедійну презентацію «"Зоряні" імена на карті Кіровограда», підготовлену Ярославою та Владиславом Крицькими. Історію космонавтики у своїх презентаціях висвітили також Олександр Пічкур та Франц Капралов, а на завершення учні подивилися відеофільм про перший політ людини у космос.
    У 8А класі доповідь про розвиток космонавтики в Україні презентував Олександр Руденко, а в 7А класі після знайомства з «космічною» топонімікою Кіровограда учні переглянули іронічний мультфільм «Гагарін», який був номінований на премії «Оскар» та «Ніка», а на фестивалі у Каннах отримав «Золоту пальмову гілку». До Дня космонавтики учні випустили газети, кращі з яких підготували Альбіна Петюренко, 5Б, Богдан Мариконь, 7Б, Тетяна Бесараб, 8А.

Головною темою Тижня у переддень роковин Чорнобильської трагедії стала екологія. Анастасія Тімошенко, 10 кл., стала автором найкращої презентації на екологічну тематику, а найбільш змістовні і яскраві газети і плакати підготували учениці 6А Вероніка Гебескул, Ірина Мілецька, Олександра Дехтяр, учні 8А Олександр Руденко, Юлія Мельник, Надія Кобець, Тетяна Бесараб, Максим Бернацький, дев'ятикласниця Антоніна Нікітенко.
    Протягом Тижня, на період якого припала атестація навчального закладу, учителі кафедри провели відкриті уроки «Територіальний поділ України на економічні райони» (географія, 9, вч. Л. С. Варніцька), «Різноманітність ссавців, плацентарних ссавців» (біологія, 8А, вч. О. В. Моторна), «Охорона навколишнього середовища під час виробництва і використання металів» (урок-пресконференція в 10 кл., хімія, вч. А. І. Бабенко).
    Цікаву презентацію «Озеленення школи майбутнього» підготувала Валерія Галачова, 8А; переможцями конкурсу рефератів «Міста України» стали Франц Капралов, Антоніна Нікітенко, Тетяна Гуртова (9 кл.); кращі реферати на тему «Країни світу» підготували Олена Кравчук, Анастасія Сінченко, Шаміль Гюльвердієв, Ростислав Пивоварчук (10 кл.)
Переглядів: 408 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2014  »