Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 25.11.2020, 09:55

Головна » 2014 » Жовтень » 20 » Тиждень предметів естетичного напрямку
Тиждень предметів естетичного напрямку

Перший предметний тиждень, що тривав у навчальному закладі 13-17 жовтня, був присвячений предметам творчого спрямування. За його планом 16 жовтня відбулися майстер-класи з виготовлення hand-made сувенірів.
   Учні 6В кл. під керівництвом О. В. Іщенка вчилися виготовляти фігурки тварин технікою орігамі. З великим ентузіазмом діти складали фігурки жирафа, краба, божої корівки. Найбільш успішними у цій справі виявилися Тетяна Сечка, Катерина Явтушенко, Андрій Беззадін, Даша Бондаренко, Маша Ушакова. Учнів так захопив процес творчості, що вони виявили бажання розшукати в Інтернеті схеми складання з паперу інших фігурок.

Учнів 6А кл. О. Р. Черчелюк вчила виготовляти браслет з бісеру з використанням станка. Додатковою метою заняття був розвиток дрібної моторики слабозорих дітей, тому для роботи були використані більш крупні намистини. Найкращий браслет сплела Анна Овчаренко, а інші діти виявили бажання ще попрацювати над своїми виробами. Рукоділлям із цікавістю займалися і присутні на заняттях в порядку взаємовідвідування уроків педагоги.

17 жовтня увагу школярів і працівників школи привернула виставка сувенірів, виготовлених учнями під час уроків праці, гурткових занять та у вільний час. Хлопці представили вироби з фанери та дерева: пазли в формі фігурок тварин (Володимир Ващенко, 6Б, Андрій Волошин, 7Б, Сергій Настасієнко, 9А), виточування по дереву "Барилко" (Сергій Настасієнко), моделі літачків та автівок (Володимир Шраменко, 6Б, Андрій Волошин, Микола Заболотний, 8А), конструктор з фанери "Динозавр" (Артур Токарський, 7Б, Євген Єсипака, 8А), художнє вижигання (Валерій Бондаренко, Артур Токарський, Данило Чаплига, 7Б), ажурні підставки (Олег Пашков, 7Б, Сергій Настасієнко). Прикладом для наслідування їм слугували художні вироби «Світильник», «Годинник», «Цукерниця», створені Олександром Васильовичем.

Також глядачі побачили вишиті бісером картини та текстильні іграшки Антоніни Нікітенко, 10 кл., бісерні квіти і дерева, створені одинадцятикласницями Людмилою Миронюк, Вікторією Губановою, Оленою Кравчук, Анастасією Тімошенко, Наталею Якименко, Іриною Василевською. Вироби у техніці плетіння з газет виготовили Калерія Брандорф та Ірина Карпенко, 9А; Даша Бондаренко вишила «хрестиком» серветку; аплікацію з круп представили учні 6А класу, бісерні мініатюри - гуртківці з «Чарівної намистинки».

Цього тижня учні долучилися також і професійного мистецтва. 15 жовтня вони відвідали виставу «Попелюшка», яку в Кіровоградському академічному українському музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького представляв Дніпропетровський академічний театр опери та балету. Мюзикл за мотивами улюбленої казки дитинства дуже сподобався учням, вони були вражені акторською грою, вокалом, костюмами та декораціями.

Переглядів: 623 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2014  »