Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 27.09.2021, 00:43

Головна » 2015 » Вересень » 22 » Тиждень безпеки на дорозі
Тиждень безпеки на дорозі

Збереження життя і здоров’я дітей було і залишається головною задачею педагогічного колективу. Аби кожна дитина стала свідомим учасником дорожнього руху, дотримувалася правил поведінки на вулицях і дорогах, 14-18 вересня у навчальному закладі було проведено Тиждень знань правил дорожнього руху «Вирушаєш в путь – завжди обережним будь!». 16 вересня у 2В класі вихователь С. В. Фабрика провела бесіду «Вулицями рідного міста», під час якої учні вчили елементи доріг, повторювали правила дорожнього руху, відповідали на питання вікторини та брали участь в конкурсі плакатів.

Учні 1А класу під керівництвом вихователя О. В. Мартиненко брали участь у ігровому заході «Наш світлофор». Діти відгадували загадки, влаштували виставку малюнків, повторили правила переходу вулиці. Руслан Кішовар напам'ять продекламував вірш «Світлофор». Він же виявився найуважнішим під час гри «Світлофор», правила якої діти вивчили разом з Оленою Вікторівною.

Вікторину «Ми знаємо правила дорожнього руху» запропонувала своїм вихованцям Т. В. Кулікова. Учні 4Б організували команди для з'ясування, хто найкраще знає правила дорожнього руху, та проілюстрували свої знання малюнками.

Найкращі роботи створили Ілля Юрченко, Діана Гавенко, Назар Левченко, Андрій Шаповал, Таїсія Тимко, Аліна Кондратенко, Тарас Теліжняк.

Під час прогулянки четвертокласники повторили правила долання перехрестя по пішохідному переходу, обладнаному та необладнаному світлофором.

А учні 2В класу на прогулянці пригадали, що дорога - не місце для забав, і вивчили кілька веселих ігор для розваг на шкільному майданчику. Хлопчикам найбільше сподобалась гра «Рушничок». Приємно і весело грати з однокласниками на свіжому повітрі погожої осінньої днини!

21 вересня вихователі Н. Т. Кобець та А. А. Іванова з метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, виховання в учнів свідомої дисципліни на вулиці провели виховну годину «Знай і виконуй правила дорожнього руху». Захід пройшов дуже цікаво: шестикласники намагалися не впасти в бруд обличчям перед першачками, а першокласники прагнули довести, що вони вже досить дорослі й відповідальні.
   Вихователі підготували презентацію, яка ілюструвала ПДР, права і обов'язки учасників дорожнього руху, засоби його організації тощо.

Заздалегідь готувалися й учні: вчили віршики, малювали плакати, організували виставку малюнків. На виконання програми загальнодержавних профілактичних заходів «Увага! Діти – на дорозі!» з учнями 6В та 1В класів зустрілася начальник сектора профілактики ДАІ УМВС України в Кіровоградській області Ольга Миколаївна Волок. У доступній формі вона розповіла учням про засоби попередження травматизму, продемонструвала повчальні відеоролики та цікаві картинки. Під час спілкування виявилося, що діти є досить обізнані з правил дорожнього руху, у їх свідомість закладено механізм безпечної поведінки, самоконтролю та законослухняності на дорозі.
   Жвавою та пізнавальною зустріччю залишилися задоволені як учні, так і педагоги, які впевнені, що в майбутньому їх вихованці стануть свідомими й відповідальними водіями та пішоходами. Дякуємо Ользі Миколаївні за співпрацю, бажаємо їй здоров'я та успіхів.
Переглядів: 741 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2015  »