Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 25.09.2021, 08:19

Головна » 2016 » Травень » 23 » Тиждень безпеки
Тиждень безпеки

Перед початком довгих канікул у закладі було проведено останній цього навчального року тиждень безпеки життєдіяльності. 19 травня вихователь О. В. Мартиненко провела в 1А класі вікторину «Мій друг - дорожній рух». За кольорами світлофора - червоний, жовтий, зелений - першачки розділилися на три команди (для того тягнули жереб - теж невеличка пригода!). Обрали капітанів, які вирішували, кому з членів команди довірити відповідь, а в журі запросили класного керівника Л. В. Гаврилюк. Під час вікторини діти повторили вивчений за рік матеріал щодо правил дорожнього руху.

За кожну правильну відповідь команди отримували фішки відповідного кольору, а найбільш чітко і повно на запитання відповіли Іванна Золотарьова та Руслан Кішовар. Чітко і цікаво організований захід дуже сподобався малюкам: всі вони були задоволені спільною роботою і отриманими результатами.

До заходу діти підготували плакати - розфарбували тематичні книжки-розмальовки. Також виставку малюнків за правилами для пішоходів та дорожними знаками 18 травня влаштували учні 4Б класу, вих. Т. В. Кулікова. Найкращі роботи підготували Назар Левченко, Карина Бахмуцька, Таїсія Тимко, Софія Карпенко, Поліна Кліменкова.

А вихователі 6А та 2А класів Т. О. Куженко і О. В. Яковлева вирішили нагадати учням правила поводження з вогнем і 17 травня влаштували для своїх вихованців екскурсію до пожежно-технічної виставки при ПРЧ №2. Від вогнеборців діти дізналися, до яких наслідків може призвести ігнорування правил пожежної безпеки, розпитали про подробиці повсякденного життя рятувальників, оглянули техніку та засоби пожежегасіння.

Діти приміряли елементи спецспорядження, попрацювали насосом, уважно роздивилися виставку боєприпасів та вибухових пристроїв та засобів їх маскування під побутові речі. Спеціалісти і вихователі вкотре наголосили, що правила безпеки треба не тільки знати та пам’ятати, а ще й обов’язково виконувати - тільки тоді можливо захистити себе і оточуючих від біди.

Переглядів: 416 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2016  »