
З 12 до 16 лютого тривав оголошений спільним наказом управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій та управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Найбільше багатство - здоров’я». Під час виховної години в 3В класі А. А. Іванова вчила учнів дотримуватися правил безпечної поведінки, дбати про своє здоров’я, виховувала в них прагнення до здорового способу життя та потребу берегти здоров’я.

А 12 лютого третьокласники разом з учнями 8В класу виступили з агітбригадою «Фортуна» перед учнями початкової ланки. Під керівництвом вихователів Н. Т. Кобець та А. А. Іванової та капітана Олени Гебескул активісти підготували програму «Ми за здоровий спосіб життя!», у якій закликали учнів до відповідального ставлення до власного фізичного і морального здоров’я.
Діти щиро раділи зустрічам із командою, із задоволенням переглянули її «візитівку», брали участь в іграх «Рима» та «Шкідливо/корисно». Дотепний оригінальний сценарій, уніформа виконавців, їх злагодженість та артистизм, гарні малюнки дуже сподобалися глядачам. Дітки були гостинні та активні, правильно відповіли на майже усі запитання та дружно дякували за виступи.

13 лютого учні 8В та 9В класів прослухали лекцію представника християнського громадського просвітницького центру О. В. Петрика про шкідливий вплив тютюнопаління. Під час спілкування з підлітками Олег В'ячеславович викрив рекламні хитрощі та прийоми, що заохочують до куріння та купівлі цигарок.

А учні 2Б класу з вихователем Т. В. Куліковою під час виховної години «Здоров’я – наш скарб» здійснили подорож з елементами гри. Учні пройшли бухту Загадки, лиман Інтуїція, побували у гавані Веселі розваги, на острові Математичний та відшукали лист з висновком «Здоров’я – найцінніший скарб». Під час колективного обговорення діти визначили складові поняття «здоровий спосіб життя», за власноруч розфарбованими малюнками розповідали про користь від дотримання режиму дня, загартовування організму, раціонального харчування, гігієни тіла та позитивних емоцій.

Найбільше дітям сподобалася робота у групах зі складання прислів’їв про здоров’я: «Здоров’я за гроші не купиш», «Здоров’я маємо – не дбаємо, а втративши – плачемо». Найкращу обізнаність виявили Марія Валайтис, Поліна Чудинович, Данило Бєліков, Артем Васильєв, Семен Чернега, Анастасія Кравченко, Софія Щекотіхіна, Софія Кріжановська, Всеволод Шулешко, Микита Ланецький.
