Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 25.11.2020, 10:58

Головна » 2017 » Травень » 8 » Теперішні школярі – майбутні захисники
Теперішні школярі – майбутні захисники

У переддень найвеличнішого свята у новітній історії країни, найважливішого дня для долі Європи та усього людства - Дня Перемоги над фашизмом у місті відповідно до плану заходів національно-патріотичного та культурно-просвітницького виховання школярів та з метою виховання патріотично свідомої учнівської молоді відбувся V міський військово-патріотичний конкурс строю і пісні «Майбутній захисник України».
   4 травня загони старшокласників місцевих шкіл прибули до Ковалівського парку, аби перед журі з представників міської влади, ветеранських організацій, місцевого козацтва та військових позмагатися у стройовій підготовці, вмінні виконувати команди, вигукувати гасла та співати стройові пісні.

33 команди за жеребом були поділені на два дивізіони, і в кожному з них були визначені переможці в загальному заліку та в п'ятьох номінаціях. Триразовий володар гран-прі зведений кадетський підрозділ школи-інтернату, ліцею «Сокіл» виступав на позаконкурсній основі. Катети ІІ-IV взводів, командир ліцеїст – молодший сержант Дмитро Кохан продемонстрували бездоганний вишкіл, чітке розуміння стройових прийомів, злагоджений рух під стройову пісню. Старший ліцеїст Юлія Мельник та молодший сержант Максим Брайченко були запрошені організаторами конкурсу в якості ведучих, молодший сержант Артем Таран презентував герб навчального закладу, Владиславу Воронюку було доручено обов'язки ординарця.

Після виконання стройових прийомів учасники заходу урочистою ходою вулицями Дворцова та Велика Перспективна промарширували до площі перед будівлею виконавчого комітету міської ради, де відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Майбутній захисник України». Кадетський підрозділ школи-інтернату, ліцею «Сокіл» виборов кубок за найкраще виконання елементів стройового вишколу. Вітаємо учнів з гідною презентацією навчального закладу, дякуємо за відмінну підготовку команди та налаштування її на успішний виступ Олегу Павловичу Капчелі та Валерію Володимировичу Андрійченку, за організаційну допомогу керівнику гуртка «Джура» Сергію Володимировичу Глущенку.

Переглядів: 319 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2017  »