Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 25.11.2020, 10:26

Головна » 2017 » Травень » 10 » Тактичні заняття
Тактичні заняття

Між навчальним закладом і ГО «Центр оперативної тактичної підготовки «Цитадель» укладено договір про співпрацю. ЦОТП «Цитадель» та його голова - керівник відокремленого підрозділу Федерації хортингу в Кіровоградській області О. В. Ковальчук організують навчання кадетів і ліцеїстів з військово-патріотичного виховання, хортингу, військово-спортивного хортингу. 3 травня Олег Васильович прибув до школи-інтернату для знайомства з особовим складом кадетських взводів, розповіддю про структуру і напрямки діяльності ЦОТП. Для розуміння особливостей тренувань з тактичної підготовки (індивідуальні та групові дії бійця в бою) учням було продемонстровано елементи спеціального спорядження: маскувальні халати, тактичні окуляри, шолом, наколінники, налокітники, пристрої для відстрілу пластикових набоїв - діючі макети зброї.
   Першими заняття з тактики на базі ЦОТП «Цитадель» мали кадети VI взводу, педагоги-наставники О. Ф. Лафа та О. В. Полуворченко. 7 травня разом з В. В. Андрійченком підрозділ пішим ходом вирушив за маршрутом в. Короленка - в. Лісопаркова - р. Інгул - р-н Балашівка - полігон (промзона підприємства «Ласка»).

Перед заняттям з оперативно-тактичної підготовки учасники мали інструктаж з техніки безпеки, отримали страйкбольну зброю та захисне екіпірування, легенду гри та завдання: шляхом рейдово-тактичних дій витіснити суперника з території. Більш досвідчені супротивники не були поблажливі до юного віку «бійців» і добряче поганяли їх територією; досить відчутними були і влучання зі зброї.

Після хорошого фізичного навантаження шестикласники із задоволенням перепочили на природі, а мами з Олександром Володимировичем підготували для своїх хлопчаків смачний обід в польових умовах. Дякуємо!

Переглядів: 285 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2017  »