Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 28.09.2021, 04:28

Головна » 2015 » Червень » 17 » Свято спорту
Свято спорту

12 червня в столиці Азербайджану місті Баку урочисто відкрилися І Європейські Ігри. У переддень цієї події на площі біля спортшколи «Надія» відбулося Свято олімпійського прапору, організоване обласним відділенням НОК України, управлінням молоді та спорту КОДА, відділом фізичної культури та спорту КМР. Після урочистої церемонії підняття прапору Національного олімпійського комітету України свою вправність продемонстрували юні спортсмени. У показових виступах зі спортивних танців брала участь учениця школи-інтернату, член спортивного клубу «Олімп» Валерія Бровко.

8 червня свій другий випуск провела Академія ФК «Зірка». В урочистій атмосфері дипломи про її закінчення отримали одинадцятикласники Ігор Крадожон та Іван Пушкаренко.

Свою спортивну майстерність при клубові хлопці підвищували з моменту створення Академії у 2012 році, а цього року дебютували у вищому дивізіоні ДЮФЛ. Тепер Іван збирається зосередитися на навчанні з метою подальшого вступу до ВНЗ, а Ігор мріє розпочати кар'єру в одному з професійних футбольних клубів. Бажаємо хлопцям реалізації їх планів!
Подивитися відео  Подивитися відео
   Маємо нагоду привітати ще одного нашого спортсмена. 5-6 червня в Олександрії за участю 60 спортсменів проходила відкрита першість області з боксу. У фінальному бою вагової категорії 60 кг перемогу технічним нокаутом здобув дев'ятикласник Микола Заболотнєв. Наші вітання чемпіону області!

Ми раді успіхам і наших випускників. Днями кафедра теорії та методики олімпійського професійного спорту факультету фізвиховання КДПУ ім. В. Винниченка, обласні відділення НОК України та Олімпійської академії України провели конкурс «Знавець олімпійського спорту». Учасникам необхідно було підготувати доповідь на задану тему та розв’язати тестові завдання. За підсумками всіх випробувань найкращі знання з олімпійського спорту продемонструвала Марина Мартиненко. Як переможець вона стане учасницею всеукраїнських змагань спортивних ерудитів. Хай щастить!
   Марина не лише знавець теорії, вона є спортсменкою хорошого рівня. Нещодавно у парі з партнеркою вона стала срібним призером IV традиційного обласного турніру з пляжного волейболу пам'яті Олександра Костюченка, проведеного за підтримки Кіровоградського відділення НОК України. Вітаємо! Бажаємо успішного виступу на І Європейських Іграх українським атлетам та вдалих стартів всім шкільним спортсменам!
Переглядів: 557 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2015  »