Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 27.11.2021, 02:00

Головна » 2015 » Вересень » 21 » Свято рідного міста
Свято рідного міста

Цього вікенду кіровоградці веселилися на Дні народження свого міста. 18 вересня в дендропарку відбувся незвичайний конкурс краси і таланту «Моє ім'я - Єлисавета». Всіх його учасниць - танцюристок і вокалісток, декламаторів та дизайнерів - звуть Лізами. Свої вокальні таланти під час конкурсу продемонструвала учениця 2А класу Єлизавета Бондарєва.

На різних майданчиках міста розваги юним кіровоградцям пропонував КОЦТКЕУМ. Інструкторами-консультантами для жадаючих випробувати себе з туризму та скелелазіння були А. В. Чаловський та В. М. Русінова.

Свій вагомий внесок у створення святкового настрою городян зробив ЗХА «Алегро». Разом з керівниками Наталією Володимирівною та Юрієм Васильовичем Мілентіями вони здійснили «міні-гастроль» мікрорайонами міста.

Перший виступ «алегрівців» відбувся на концертному майданчику по вул. Генерала Жадова. Жителі мікрорайону побачили у виконанні наших артистів «Молдавський танець».

«Алегрівці» гідно підтримали репутацію Кіровограда як танцювальної столиці України, про що місцевим жителям нагадала Наталія Володимирівна. А Юрій Васильович запропонував дітям і дорослим взяти участь у танцювальному флешмобі.

Ця ідея була із захопленням сприйнята всіма учасниками святкувань. А зачинателями спільного танцювання стали солістки ансамблю Анастасія Тімошенко та Інна Герасименко та всі «алегрівці».

Учасники ансамблю і самі брали участь у розвагах, фотографувалися із Смішариками - героями нової вистави Кіровоградського лялькового театру, потоваришували з акторкою Кіровоградського українського музично-драматичного театру ім. М. Кропивницького, співачкою Лесею Бушмакіною та іншими учасниками програми, пригощалися морозивом від організаторів концерту.

Наданим організаторами транспортом танцюристи дісталися мікрорайону Олексіївка, де теж були дуже тепло прийняті мешканцями, а потім стали учасниками святкувань на Козачому острові (парк імені О. С. Пушкіна). Керівник ансамблю Ю. В. Мілентій ще й виступив у складі народного ансамблю циганської пісні і танцю «Ягорі». Кожний виступ і юних, і досвідчених артистів підтримувався шаленими оплесками глядачів.

Після такого напруженого дня «алегрівці» продовжили святкування у сімейному колі. Дякуємо їм за любов до танцю та рідного міста. Хай живе Кіровоград! Нехай буде мир на Україні!
Переглядів: 502 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2015  »