Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 16.04.2021, 10:30

Головна » 2014 » Лютий » 19 » Свято для прихільників мистецтва класичного танцю
Свято для прихільників мистецтва класичного танцю

Минулого тижня у Кіровограді відбулися гастролі Дніпропетровського академічного театру опери та балету. Цей колектив вже кілька років реалізує в своєму місті просвітницьку акцію, мета якої – пробудити інтерес дітей, батьків і педагогів до оперно-балетного мистецтва і тим самим підготувати небайдужого глядача та прищепити молоді цивілізовану звичку проводити своє дозвілля в театрі. Так само і в Кіровограді дніпропетровські артисти запропонували пільгові ціни на квітки, що реалізовувалися в школах серед родин учнів і працівників.

Чудову балетну виставу «Ромео і Джульєтта» група учнів школи-інтернату відвідала 13 лютого. Кінематограф, живопис, театр, музична сцена неодноразово звертались до сюжету великого твору Вільяма Шекспіра. Сергій Прокоф’єв написав музику до однойменного балету. Його глядачами були дівчата з хореографічного колективу «Алегро», які отримали величезне естетичне задоволення від перегляду вистави.

Лише захоплені відгуки викликав у глядачів і другий спектакль, що відбувся днем раніше. Ось як описує свої враження від вистави «Дон Кіхот» Людвига Мінкуса С. М. Іващенко: «Цей балет – один з найпопулярніших класичних балетів: темпераментний, яскравий, полум’яний. Вихорь пристрасного танцю, ритмічний стукіт іспанських кастаньєт, дивовижні стрибки та віртуозні фуете – ось головні характеристики незабутнього шедевру. В канву оповідання введена необхідна любовна лінія. Ряд веселих пригод закінчується весіллям Кітрі і Базіля та повним крахом мрій Дон Кіхота».

«Алегрівці» дякують адміністрації театру за можливість безкоштовно переглянути виставу.
Переглядів: 432 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2014  »