Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 04.08.2020, 02:23

Головна » 2016 » Січень » 27 » Свято дитячого кіно
Свято дитячого кіно

З 15 по 17 січня у Одесі тривав Перший Міжнародний дитячий кінофестиваль «Next-2016». Безпосереднім учасником події став переможець регіонального етапу ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Міс та містер Kids Cinema» у номінації «Актор року» Денис Каплунов, 4А разом з іншими вихованцями дитячої кіностудії «Kids Cinema» при імідж-центрі «Ольга», директор Вікторія Вагжанова.
   Для юних акторів, які вже знімалися в кількох короткометражках на Одеської кіностудії, ця подорож стала можливістю переглянути якісне сімейне кіно з України, Данії, Німеччини, Бельгії, Латвії, Аргентини, Австралії та взяти участь у насиченій кіноосвітній програмі «Next-school». Побувати «за лаштунками» кінозйомок дітям допомогли члени міжнародного журі та гості фестивалю - режисери, актори, продюсери.

Діти відвідали майстер-класи та творчі зустрічі з професіоналами різних галузей кіно. Віктор Андрієнко розкрив таємниці мовленнєвого озвучування мультиплікації і кіно. Майстер-клас з бойової хореографії провів володар чорного поясу з госіндо (дисципліна з самозахисту із використанням холодної зброї), золотий призер кубку України та відкритого кубку Білорусі за версієями танто (ніж), кодаті (короткий меч), ніто (два меча) и текен-фрі (довгий меч) Нікіта Буданцов.

Неабиякий ажіотаж викликала зустріч із всесвітньо відомим спортсменом Василем Вірастюком, котрий зіграв одну з провідних ролей (Непереможний Велет) в історико-пригодницькому фільмі «Іван Сила». Василь на прикладі власної історії життя давав поради, як вибирати і захищати життєві орієнтири, як слід підходити до формування власної особистості. Зауважимо, що головну роль Івана Сили зіграв український спортсмен, чемпіон України з пауерліфтингу, автор понад двох десятків силових рекордів, занесених до Книги рекордів України, Росії та Книги рекордів Гіннеса, Дмитро Халаджі. 2008 року Дмитро був гостем нашого навчального закладу.

Дуже корисним було спілкування кіровоградців з 16-річним київським актором Леонідом Щевченком - виконавцем ролі Міхи у фільмі «Іван Сила». Розмова не обмежилася питаннями про зірковість і впізнаваність; глибокі і серйозні відповіді Леоніда змусили співрозмовників задуматися і про зворотну сторону акторської професії: труднощі знімального періоду, складність перевтілення в образ, необхідність дисципліни та відповідальності тощо. За результатами голосування дитячого журі кінофестивалю кращим фільмом було визнано фільм-мюзикл Анатолія Матешка «Трубач», в якому Л. Шевченко зіграв головну роль. Дорослі віддали перевагу данській картині «Сімейство Крістмас».
   Вікторія Володимирівна Вагжанова відзначила, що її команді вдалося до початку фестивалю завершити роботу над короткометражною картиною «Маленьке диво», і юні кіровоградці пережили неймовірні емоції, побачивши себе на великому екрані кінотеатру у позаконкурсній програмі фестивалю.
   Назва фестивалю «Next» означає «Наступний». Тож і пройшло кіносвято під девізом «Наступним станеш ти». Виростеш – знімеш своє кіно… Фестиваль вже надихнув учасників з Кіровограда на нові звершення та підказав ідеї наступних кіноробіт. Бажаємо успішного втілення задумів!
Переглядів: 355 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1

«  Січень 2016  »