Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 06.06.2020, 13:52

Головна » 2016 » Червень » 2 » Святкування з друзями та партнерами
Святкування з друзями та партнерами

В перший день літа колектив Центру дитячої та юнацької творчості влаштував традиційні розважальні заходи для дітей зі шкіл мікрорайону. На свято «Здрастуй, літо!» до сусідів навідалися вихованці пришкільного табору «Сокіл». Цього року вони мали змогу побачити концертні виступи вихованців гуртка «Веселий вулик», вокальних гуртків «Атіка», «Струни душі» та «Школярик», танцювального колективу «Веселка», театрального гуртка «Країна казок», хору «Гарний настрій». Вихованці гуртків декоративно-ужиткового мистецтва демонстрували свої вміння під час майстер-класів та творчої виставки. «Соколята» із задоволенням були і глядачами, і учасниками святкової програми, а найбільше дітям сподобалися заняття з розпису по склу.
   «Любі діти! Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України!» - побажали своїм вихованцям і гостям педагоги ЦДЮТ.

Потім вихованці загону «Калинка» рушили до Кіровоградського академічного обласного театру ляльок для участі у великій розважальній програмі. Зустрічали гостей на театральному подвір’ї потішний Нолик – персонаж улюбленого мультфільму про фіксиків та веселі клоуни Кнопа і Кльопа. Вони розважали гостей кумедними музично-танцювальними конкурсами та іграми, у яких «соколята» були найактивнішими учасниками. Згодом галасливому дитячому гурту було запропоновано намалювати на асфальті в дарунок театру свого улюбленого казкового героя. Активна малеча одразу приступила до виконання творчого завдання, і вже за кілька хвилин театральне подвір’я розквітло численними колобками, лунтіками, телесиками та іншими персонажами, а їх автори отримали цукерки за старання.

У глядацькій залі на дітей чекала вистава «Івасик-Телесик» О. Олеся. Майстерно виконані ляльки, яскраві декорації, влучне музичне оформлення, відмінна акторська гра – все це складові оцінки «Супер!», яку глядачі виставили спектаклю. А на прощання діток порадував ще один приємний сюрприз – морозиво від щедрих благодійників фірми «Ласка». Дякуємо колективам ЦДЮТ та лялькового театру за багаторічну співпрацю з нашим навчальним закладом.

Переглядів: 357 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2016  »