Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 10:16

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2018 » Январь » 5 » Святкує «Даринка»!
Святкує «Даринка»!

Гарно попрацювали - гарно відсвяткували! 3 січня вихованці вокального ансамблю «Даринка» разом з керівником Тетяною Володимирівною Гавриловою завітали до арт-кафе «Берлога». Вони веселилися у товариській компанії, набували комунікативних навичок під час рухомих ігор, дружньо спілкувалися за святковим столом.

2 січня Тетяна Володимирівна запропонувала своїм вихованцям розважальну програму «Поринь у казку». З метою згуртування колективу, формування дружніх стосунків та вміння невимушено спілкуватися діти побували у дитячому кафе «Сказка». Красиві інтер'єри, цікаві дерев'яні меблі, яскравий новорічний декор сприяли приємному відпочинку.

Юні вокалісти разом співали і танцювали, завзято випробували різні розваги, що надав заклад: ляльковий театр, настільний хокей, батут тощо. Діти із задоволенням скуштували смачну піцу та весело провели час у товаристві.
   Вихованці та керівник ансамблю «Даринка» дякують адміністраціям розважальних закладів «Берлога» та «Сказка» за гостинність та батькам за сприяння веселому святкуванню.

Переглядів: 304 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Январь 2018  »