Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 11:10

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2018 » Январь » 4 » Святкує «Алегро»!
Святкує «Алегро»!

Танцюристи ЗХА «Алегро» відсвяткували прийдешній Новий рік традиційним вогником «Алегрівські посиденьки». Дійство розпочала новорічна вистава, ініціаторами і постановниками якої були танцюристки старшої групи та випускниці ансамблю Юлія Мельник, Діана Козир, Єлизавета Мілентій. За сюжетом учасники святкувань вирушили у подорож країнами світу, вивчаючи їх хореографічні традиції, національні танцювальні стилі тощо. Мандрівку супроводжували мультимедійна презентація і, звичайно ж, танці, танці, танці!

Вибух фантазії танцюристів приголомшив керівника ансамблю Ю. В. Мілентія: така креативність вихованців виявилася сюрпризом навіть для нього! Невтримні веселощі та запал супроводжували і різноманітні конкурси, естафети та змагання, що вигадали для своїх учнів Н. В. Мілентій та В. М. Захаревич. Один з найулюбленіших – танцювальний батл «Танці народів світу». До розваг активно залучали батьків вихованців старшої та середньої групи. Їх красиво і щиро привітав Дід Мороз, у ролі якого виступив професійний артист Сергій Онофрійчук, батько учениці 1В класу Вікторії. Учасники заходу із задоволенням поласували святковим пригощанням, швидко і охайно прибрали залу та пішли сповнені гарного настрою та позитивних емоцій.

Переглядів: 341 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Январь 2018  »