Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 15:38

Головна » 2016 » Грудень » 13 » Створити новорічне диво може кожний!
Створити новорічне диво може кожний!

Указом президента України від 13 грудня 2007 року в країні було встановлено День благодійності, який відзначається щорічно у другу неділю грудня і присвячується всім людям, хто займається благодійною діяльністю. До цього дня у Києві був приурочений благодійний ярмарок «БЛАГОтвори». Він об’єднав 20 благодійних та громадських організацій, зірок і бізнес заради благої мети: не залишити без уваги та подарунку на різдвяні та новорічні свята жодну дитину. У рамках ярмарку відбувся святковий концерт за участю Світлани Тарабарової, Марти Адамчук, гурту «Клей Угрюмова», балету «ТODES KYIV», цирку «Кобзов» та інших, майстер-клас кулінарної школи «Kartata Potata» тощо. Кияни та гості міста мали змогу купити різдвяні сувеніри та стати учасниками лотереї, а виручені кошти, будуть спрямовані на новорічні подарунки для дітей соціально вразливих категорій, якими опікується асоціація «Соціальний захист».

Свій посильний внесок у добру справу внесли учні школи-інтернату. На запрошення МГО «Назустріч мрії» діти брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Різдвяний HANDMADE» з виготовлення різдвяних сувенірів і декору. Частина робіт була представлена на благодійному ярмарку, а інші стануть найкращими прикрасами для новорічної ялинки і неоціненними подарунками для літніх людей – мешканців Київського геріатричного пансіонату.

На конкурс було надіслано «Новорічні ялинки» (випилювання з дерева), колективну роботу гуртків «Рукоділля» та «Умілі руки»; «Святкові листівки» (квілінг) гуртка «Рукоділля»; «Ковзани», «Сніжинки» та «Ялиноньки» з бісеру учнів 2А класу та вихованців гуртка «Чарівна намистинка»; «Різдвяні дзвіночки» гуртка «Рукоділля»; «Сніжинки» (квілінг) учнів 3Б класу; «Різдвяні обереги» учнів 5А класу, «Новорічну листівку від Діда Мороза» учениці 1В класу Анни Коблик.
   Дякуємо дітям та їх наставникам за творчість та намагання створити новорічний настрій в тих, хто потребує особливої уваги.
Переглядів: 467 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2016  »