Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 04.08.2020, 01:45

Головна » 2019 » Березень » 1 » Спортивні здобутки лютого
Спортивні здобутки лютого

23-24 лютого у м. Конельяно (Італія) відбувся ХХХІІ Міжнаpодний туpніp з дзюдо «Judo Vittorio Veneto 2019». Учасниками змагань були брати Євгеній та Володимир Рудченки, які представляли Кіровоградську обласну комплексну ДЮСШ «Ніка». Збірна міста виборола 15 медалей та посіла IV місце командного заліку, а вихованець VII передкадетського взводу Володимир Рудченко став чемпіоном турніру!

17 лютого в спортивному комплексі «FightBaza» відбувся чемпіонат України з таеквон-до (GTF). Участь у змаганнях за програмою спаринг (матсогі) брали близько 250 спортсменів з 15 регіонів України, і учень 1Б класу Денис Еквіст виборов ІІ місце в категорії до 28 кг серед хлопчиків 6-7 р. Вітаємо!
   16 лютого в Кривому Розі юнаки й дівчата віком 10-11 років змагалися за першість на Всеукраїнському турнірі «Кубок федерації дзюдо». Володарем кубку в категорії став Володимир Рудченко, 5Б. Наші вітання!
   Дитячо-юнацька спортивна школа «Інваспорт» на базі ДК УТОС провела змагання з шахів за програмою Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» серед дітей з обмеженими можливостями. В групі дітей з вадами зору переможцями стали учні 4А класу Руслан Кішовар – І місце та Ростислав Остров – ІІІ місце. Також Руслан посів ІІ місце у абсолютній першості. Як переможець групи він виборов право участі у фінальних змаганнях спартакіади в червні в ДЦ «Молода гвардія», Одеса. Успішних стартів!
   А учень 3В класу Назар Лемський свою нагороду виборов наприкінці січня - він став переможцем відкритої першості КДЮСШ №2 з тхеквондо ВТФ (тай-пен) в категорії до 30 кг, 2011-2012 р.н. Бажаємо подальших перемог!

23 лютого на базі ДЮСШ №2 м. Олександрія відбувся ІІ відкритий чемпіонат Кіровоградської області з хортингу серед юнаків і дівчат, кадетів, юніорів та дорослих. У змаганнях з цього універсального єдиноборства, визнаного в Україні національним видом спорту, брали участь 175 спортсменів, у тому числі спеціалісти з панкратіону, кікбоксингу, ММА. Кадети підрозділу «Сокіл» - вихованці гуртка «Хортинг» у складі команди Центру оперативної тактичної підготовки «Цитадель» вибороли ІІІ місце за рейтингом кращих команд області, а особисті перемоги здобули Андрій Ісаєв, 10Б – І місце у командному показовому виступі; Василь Дарій, 8Б – ІІ місце, Геворг Абрамян, 6Б – ІІ місце, Дмитро Бугера, 8Б – ІІ місце, Денис Крайко, 8Б – ІІІ місце, Максим Гуць, 8Б – ІІІ місце (всі в розділі «двобій»). Чемпіоном області в розділі «двобій» також став випускник школи Артем Таран; у турнірі брали участь кадети І взводу Микита Шевченко та Нікіта Строцький. Вітаємо успішний виступ вихованців тренера О. В. Ковальчука!

На початку року наказом управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації № 55-ОД підбито підсумки змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді у 2018 році. ІІ місце у категорії «пішохідні походи II ступеня складності» посіла команда «Сокіл» школи-інтернату у складі ліцеїстів ІІ взводу, керівник групи І. Ф. Сільченко. Також учні школи вибороли ІІ місце спартакіади КОЦТКЕУМ з пішохідного туризму у старшій групі. Вітаємо одинадцятикласників Олега Бондарева, Ірину Мілецьку, Аліну Рибченко, Анастасію Мирзу, Єлизавету Соловйову, Анну Леонову, Вероніку Гебескул, Володимира Грицієнка, Михайла Саленка та дякуємо Ігорю Федоровичу Сільченку за тісну співпрацю з розвитку дитячого туризму та патріотичного виховання підростаючого покоління!
   17 лютого завершилася відкрита першість Знам’янки з футзалу серед аматорських команд. Нагороду кращому голкіперу турніру отримав співробітник школи-інтернату, ліцею «Сокіл» О. В. Делюрман. Багато років Олександр Вікторович виступає за футбольну аматорську команду «Казарня» своєї малої батьківщини, з якою неодноразово ставав чемпіоном і призером змагань серед колективів фізичної культури Знам’янського району. Вітаємо та бажаємо спортивного довголіття!
Переглядів: 198 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2019  »