Неділя, 18.08.2019, 08:01

Головна » 2019 » Червень » 14 » Спортивна підготовка як складова кадетського виховання
Спортивна підготовка як складова кадетського виховання

07-09 червня відбувся XXІX чемпіонат Кіровоградсьої області зі спортивного туризму серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти. В рамках співпраці між навчальним закладом та станцією юних техніків кадети І взводу – вихованці гуртка «Спортивний туризм» під керівництвом І. П. Поліщука здійснили туристичний похід.

Хлопці пройшли 49 км пізнавальним і цікавим, складним та іноді виснажливим маршрутом, що пролягав територією Олександрівського району: с. Підлісне - Нерубаївський ліс - с. Розумівка - с. Івангород - с. Бірки – Олександрівка. Фізичні навантаження посилювали палюче сонце, розмоклі після недавньої зливи стежки, настирливі комарі, проте кадети мужньо здолали всі перешкоди і задоволені перемогою над собою і обставинами закінчили похід, а з ним і навчальний рік.

Як голова оргкомітету Kropyvnytskyi Half Marathon Іван Петрович залучив своїх вихованців до участі у oдній з найбільших у нашoму місті спoртивних пoдій рoку для прoфесійних спoртсменів і бігунів-аматoрів. Мета заходу – пoпуляризація Крoпивницькoгo як міста активних людей, що практикують здоровий спосіб життя. Переможцями забігів на скорочену дистанцію стали Ігор Паскаль, ІІІ місце та учениця 6В класу Євгенія Колєснік, ІІ місце.

Кадети з педагогом-наставником Г. В. Андрійченко також долучилися до організації та проведення заходу як волонтери. Вітаємо активність наших учнів, дякуємо Івану Петровичу Поліщуку за сприяння формуванню в підлітків прагнення до здорового способу життя.
Переглядів: 32 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2019  »