Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 18:32

Головна » 2016 » Березень » 7 » Співпраця з поліцією в реалізації кадетського напрямку освіти
Співпраця з поліцією в реалізації кадетського напрямку освіти

2 березня учні школи-інтернату, ліцею «Сокіл» отримали запрошення відвідати один з найбільших територіальних підрозділів Кіровоградського відділу поліції. Скористатися пропозицією начальника Головного управління Національної поліції області Сергія Кондрашенка та керівника поліції міста Ігоря Пайлика змогли тридцять найкращих кадетів та ліцеїстів.

Розпочалася екскурсія з оперативного залу чергової частини Кіровоградського відділу поліції, де Сергій Григорович звернувся до учнів із сподіванням, що, побачивши роботу міліції «зсередини», дехто з хлопців вирішить отримати професію правоохоронця, аби охороняти спокій громадян та законність у суспільстві.

Кадети спостерігали за роботою працівників центру управління нарядами поліції, потримали у руках трекери, які для оперативності реагування використовують піші наряди та автопатрулі, побачили спеціальні електронні браслети, які використовуються для контролю за особами, що перебувають під домашнім арештом.

Оглянувши і примірявши деякі спецзасоби, потримавши в руках гумові кийки, старшокласники з'ясували, що вправно впоратися з ними можуть лише за дуже доброї фізичної підготовки.

Кадети ознайомилися з роботою вибухотенічної служби Нацполіції області, побачили фрагменти деактивованих боєприпасів та гільзи.

В Кіровоградському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС гостям розповіли про роботу відділу хімічних досліджень та дактилоскопічних експертиз, про новітні методи, які використовують правоохоронці для збору речових доказів. Учням продемонстрували валізу криміналіста та навіть дозволили самостійно виготовити дактилокарти.

Завершуючи своєрідний урок профорієнтації, Сергій Григорович анонсував подальші зустрічі, адже за півтори години діти не встигли побувати в усіх правоохоронних підрозділах. Дякуємо шефам за цікавий захід та чекаємо його продовження!

Переглядів: 445 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2016  »