Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 11:27

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Апрель » 13 » «Сокіл» як комплекс патріотичного виховання молоді
«Сокіл» як комплекс патріотичного виховання молоді

6-7 квітня на базі школи-інтернату, ліцею «Сокіл» Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді провів семінар-практикум для відповідальних за проведення регіональних етапів гри «Сокіл» (Джура) учителів та керівників гуртків з предмету «Захист Вітчизни». Учасники семінару ознайомилися з особливостями проведення комплексної командної гри з військово-спортивними та туристськими елементами «Пластун», тактичної гри на місцевості з елементами топографії та орієнтування «Теренова гра».
   Микола Петрович Бердник провів практичні заняття з конкурсу строю та пісні «Впоряд», викладач КЛА НАУ голова громадської організації «Волонтерський рух першої допомоги» Світлана Віталіївна Бондарчук організувала тренінги з порятунку людини, Валентина Миколаївна Русінова тренувала з долання туристсько-спортивної смуги перешкод. Організатори та учасники заходу висловили щиру подяку за співпрацю, допомогу в організації та проведенні семінару колективу школи в особі директора Сергія Дмитровича Сторчауса та керівника гуртка «Сокіл» старшого вихователя Валерія Володимировича Андрійченка.
Переглядів: 360 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Апрель 2017  »