Четвер, 12.12.2019, 10:17

Головна » 2014 » Квітень » 14 » Наші вітання!
Наші вітання!

12-13 квітня у Дніпропетровську відбувся розіграш Кубку співдружності бойових мистецтв за участю понад 1 тис спортсменів зі всієї країни. У турнірі брали участь близько 60 борців Кіровоградщини, у тому числі шестеро учнів школи-інтернату - вихованців тренера В. Г. Шевченка. Наші хлопці виступали у змаганнях з хортингу і вибороли чотири медалі. Третє місце посів кадет ІІІ взводу Іван Буряченко. Друге місце вибороли кадети І взводу Артур Малиновський та Денис Дуденко. Найбільш «важкою» виявилася срібна медаль одинадцятикласника Влада Гриневича, адже боротися йому довелося із значно більш дорослим і досвідченим супротивником. Вітаємо наших спортсменів!
  У підсумковому командному заліку представники Кіровоградщини посіли третє місце. Кіровоградську команду очолював майстер спорту України з хортингу, голова обласного осередку федерації В. В. Вєхтєв. Адміністрація нашого навчального закладу, куратори кадетського напрямку освіти мають намір встановити партнерські стосунки з очолюваною Валерієм Валерійовичем структурою, оскільки вважають цей напрям підготовки юнаків надзвичайно перспективним і важливим у вихованні справжніх патріотів.
  Довідка. Слово «хортинг» походить від назви відомого у світі славетного острова Хортиця, де була розташована Запорізька Січ. Це такий вид бойових єдиноборств, у якому оцінюється ударна і кидкова техніка, атака і захист, тут заохочують за сміливість і карають за боягузтво. Одним словом — істинно козацька забава, направлена на популяризацію фізкультури і спорту, залучення дітей і юнацтва до здорового способу життя, виховання в дусі патріотизму та любові до своєї Батьківщини.
  Датою народження хортингу вважається 21 серпня 2009 року. Саме тоді вийшов наказ № 3000 Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, яким хортинг визнано видом спорту. Національна гордість, незламний дух наших козаків-переможців, ставлення до військової підготовки, виховання характеру були взяті за основу при створенні хортингу як виду спорту.
  Бій хортингу проводиться у два раунди, які відрізняються за екіпіруванням та арсеналом прийомів. Перший обов'язковий раунд проводиться в шоломах, у дванадцятиунційових рукавицях. Дозволяються удари ногами по ногах, руках, тулубу, голові. Дозволена боротьба в стійці і партері. Двобій спортсменів проходить у високому темпі з ударами руками в голову, короткочасними захватами рук, ніг, дозволено збивати суперника з ніг у будь-який спосіб.
Переглядів: 350 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2014  »