Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 20:04

Головна » 2021 » Травень » 21 » Сходинками професійного зростання, ч. 2
Сходинками професійного зростання, ч. 2

08 квітня на базі НВО № 6 відбувся круглий стіл з презентації посібника «Культура й практика викладання прав людини: поради, вправи, симуляційні ігри». На зустрічі з авторами побувала педагог-організатор С. М. Іващенко. Під час заходу учасниці зазначили важливість тематики та новизну формату, провели гру «Правила школи», виконали інші вправи. Світлана Миколаївна оцінила зустріч як цікаву та змістовну, а обід та кава додали заходу приємності .
   21 травня МЦПРПП на платформі Google Meet було провів вебінар «Використання платформ для дистанційного навчання на уроках англійської мови». Одним зі спікерів вебінару була вчитель англійської мови спеціаліст вищої категорії Н. В. Семенова. Колегам зі шкіл міста Наталія Вікторівна презентувала свій блог та банк вебресурсів, які використовує під час реалізації дистанційного навчання, власний досвід планування та проведення онлайн уроків. Дякуємо за гідне представлення закладу та бажаємо подальших успіхів!

22 травня громадська організація «Grand Art Svit» проводила в м. Одеса конкурс хореографічного мистецтва «Open dance festival». До роботи журі оргкомітет запросив хореографа-постановника, керівника ЗХА «Алегро», соліста народного ансамблю циганської пісні та танцю «Ягорі» Ю. В. Мілентія. Участь у суддівстві – унікальний творчий досвід для хореографа та визнання його професійної майстерності. Вітаємо Юрія Васильовича!
   Вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії О. М. Стрижак долучилася до всеукраїнського соціального проєкту «Гончаренко центр. Кропивницький». На базі освітньо-культурного простору центру Ольга Миколаївна pro bono готувала молодь до складання ЗНО з історії. Під час дистанційного навчання в школі на консультації до Ольги Миколаївни приходили і наші ліцеїсти, і старшокласники міста. Бажаємо успіху абітурієнтам!
Переглядів: 12 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2021  »