Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 06.06.2020, 14:36

Головна » 2016 » Червень » 8 » Символ свята - біла ромашка
Символ свята - біла ромашка

2 червня на запрошення товариства «Православна просвіта» вихованці табору «Сокіл» відвідали на території храму Благовіщення Пресвятої Богородиці Свято білої квітки, що є водночас і благодійною акцією для дітей соціально вразливих категорій. Воно розпочалося виступом музикантів духового оркестру Кіровоградського гарнізону, потім до них з піснею М. Лисенка «Боже великий, єдиний» приєднався хоровий колектив «Сузір'я» Кіровоградської музичної школи №2 ім. Ю. С. Мейтуса. Пролунав дзвін і коротка молитва, якою за традицією починають будь-яку благу справу православні християни. З вітальним словом виступив протодиякон Іоанн Ганчин, який підкреслив необхідність і важливість милосердя і закликав всіх до здійснення добрих справ.

Представник «Православної просвіти» В. М. Іващенко провела для дітей екскурсію храмом. Велич вбрання та краса храму справили неабияке враження на всіх, хто потрапив до церкви вперше. Від Світлани Миколаївни діти дізналися про устрій храму, його головні частини (іконостас, царські врата, місце хору, підземний храм тощо), етикет у вбранні та поведінці на території культових споруд.

Своїми виступами гостей свята розважили колективи «Атіка», «Конвалія», «Співаночка», «Авангард», «Форсаж» та інші. Діти почастували чаєм з самовара і солодощами, відвідали благодійний ярмарок, майстер-класи, де вчителі недільної школи вчили малечу виготовляти білі квіти, янголят та голубків, грали в ігри і отримували призи. Товариство «Православна просвіта» підготувало для гостей свята традиційні солодощі та соки, а церковнослужителі вручили всім дитячі молитвослови та пасхальні пряники. На завершення діти на повітряних кульках написали побажання миру, любові, здоров'я і запустити їх у небо. Бажаємо всім посмішок і тепла!
Переглядів: 289 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2016  »