Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 09:35

Головна » 2017 » Січень » 3 » Школа Новорічних чарівників
Школа Новорічних чарівників

Цьогорічні новорічні ранки для учнів початкової школи розробник сценарію Н. Г. Геращенко задумала як заняття у Школі Новорічних чарівників. Проводити в ній уроки та розважати малюків на перервах Наталії Григорівні допомагали учні 3Б класу. Третьокласники дуже відповідально і творчо поставилися до завдання підготувати найчарівніше, улюблене всіма дітлахами свято, бездоганно вивчили свої ролі, старанно і емоційно декламували, співали, танцювали…

Усього було зіграно три «повнометражні» вистави. Дуже цікавий сценарій за участю великої кількості казкових героїв втілювався разом зi С. В. Козаченко та Н. В. Мілентій, а за яскраві костюми та незрівняні аксесуари, виготовлені власноруч, постановники щиро дякують батькам маленьких артистів. Свято розпочиналося балом-карнавалом – танцем «Маски», хореограф Н. В. Мілентій. «Солодку» композицію для Цукерок Анни Кукли та Олександри Брайченко поставила С. В. Козаченко. Танці були виконані ритмічно, з натхненням і піднесеним настроєм.

У Школі проходили навчання новорічні чарівники різних країн: Дід Мороз (Ілля Стас), французький Пер Ноэль (Олексій Шевченко), колумбійський Папа Паскуале (Єгор Олійник), японський Сегацу-сан (Остап Ігнатьєв), італійська добра фея Бефана (Вероніка Зайцева), Снігова королева (Софія Тихоненко), Мороз Кощеєвич з Тридев’ятого царства (Іван Куліш). Діти гарно декламували свій текст, буди артистичні і виразні. Чудово втілили образи Кота Базиліо та Ліси Аліси артистичні Дмитро Осипов та Єлизавета Руда, майстерно впоралася із роллю ведучої Мар’яна Ануфрієва.

Діти побували на уроці загадок, який провела Н. Г. Геращенко. На урок танців малюків запросила діджей Баба У (Юлія Мельник) з асистентками Христиною Кім та Єлизаветою Мілентій. Ліза поставила для третьокласниць «Танок ялинок», де й сама виконала роль Ялинки, навколо якої дітлахи водили хороводи. Ми раді привітати студентку КНУКіМ з вдалим складанням зимової сесії та успіхами в опануванні професії хореографа!

Також солістки ЗХА «Алегро» допомагали Н. В. Мілентій у проведенні урока ігор. Малюки завзято брали участь у розвагах з атрибутами: влаштували «Лижні перегони», утворили «Веселий новорічний потяг», проводжали рік Мавпи естафетою мавпенят з бананами та зустрічали Новий рік улюбленою українською стравою – вареничками. За охайні, естетичні аксесуари ми щиро вдячні майстрині Л. Б. Кравченко, яка, не шкодуючи часу, шила костюми та атрибути до ігор.
   Святкову атмосферу підтримало декорування сцени і зали, над яким працювали Л. О. Пустільнікова, О. Л. Балинська, І. Л. Суховенко, Н. В. Мілентій. І звісно, Новорічне свято не можливо уявити без Діда Мороза. З цією роллю майстерно впорався О. В. Полуворченко – творча особистість, артистичність і акторська майстерність якого змусили школяриків, принаймні наймолодших, повірити у справжність і Миколая, і Діда Мороза. Діти радо отримали подарунки і Дипломи про закінчення Школи Новорічних чарівників з особистою печаткою Діда Мороза.

Враженими і задоволеними залишилися не тільки школярі, а й ті батьки, яким пощастило відвідати наші свята. Вони висловлювали своє захоплення величезною роботою, що вилилася в яскраве дійство, під час якого чарівно розкрилися таланти і вміння дітей, а педагоги дякували родинам за підтримку і допомогу (у тому числі фінансову) з костюмами, аксесуарами та інвентарем.
Переглядів: 530 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2017  »