П`ятниця, 18.10.2019, 01:40

Головна » 2014 » Червень » 18 » «Школа безпеки»
«Школа безпеки»

З 16 до 18 червня на базі КОЦТКЕУМ проходили ІХ обласні збори-змагання за програмою громадського дитячого руху «Школа безпеки», організовані Управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Кіровоградській області. Місто Кіровоград у них представляла команда школи-інтернату, ліцею «Сокіл» у складі Оксани Нєлєпи, Юлії Мельник, Івана Буряченка, Артура Малиновського, Богдана Гречука, Олексія Лашка, командир відділення Володимир Нетрик.

Першого змагального дня спортсмени пройшли обов'язкове страхування від нещасного випадку, а після офіційної церемонії урочистого відкриття зборів брали участь у психологічному тестуванні, здійсненому фахівцями МНС, та агітаційно-презентаційному конкурсі.

Конкурсна програма включала домашнє завдання «Представлення команди», презентацію стенду та інформаційно-методичних матеріалів, що популяризують здоровий та безпечний спосіб життя і пропагують професію рятувальника, електронний фотозвіт про систему роботи навчального закладу за програмою дитячого руху «Школа безпеки» у 2013/2014 н. р. За результатами першого дня змагань команда школи-інтернату виборола І місце!

Наступного дня командам належало пройти іспит «Пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища з елементами рятувально-прикладної дистанції». На етапі «Бойове розгортання та гасіння пожежі» учасники демонстрували вміння діяти в надзвичайних ситуаціях техногенного характеру.

Було відпрацьовано долання навчальних ділянок з елементами смуги перешкод та спеціальні вправи з проведення пожежно-рятувальних робіт із використанням засобів індивідуального захисту і пожежних та аварійно-рятувальних пристроїв.

На етапі «Рятувальні роботи у зоні техногенної аварії» учні виконували спеціальні вправи з радіаційно-хімічного захисту та евакуації постраждалого із зони зараження.

На етапі «Орієнтування» команди проходили маршрут згідно з отриманою легендою та рухалися за картою у заданому напрямку.

Друга дистанція «Рятування постраждалого з висотного об'єкту» також складалась з трьох етапів. На першому учасники зборів здійснювали вертикальний підйом за допомогою самонаведених засобів та транспортували потерпілого вниз по суддівській крутопохилій переправі.

Уміння надавати долікарську допомогу та транспортування травмованого в умовах природного середовища команди демонстрували на етапі «Надання першої невідкладної допомоги та транспортування постраждалого з різними видами травм».

Завершували дистанцію «Рятувальні роботи на воді». За сумою балів, отриманих на ІІ дистанції, команда школи-інтернату посіла ІІІ місце.

В останній день було проведено практичний семінар з техніки проходження дистанцій та круглий стіл з підведення підсумків зборів. Слід зазначити, що через змінення у регламенті змагань нашій команді довелося змагатися із суперниками більш старшої вікової групи. Тому двоє наших учнів - Оксана Нєлєпа та Іван Буряченко - отримали окремі призи як наймолодші учасники змагань.

Протягом трьох днів дружню підтримку учасникам надавала група запасних: Надія Кобець, Тетяна Бесараб, Іван Баца, Роман Мєткий, Дмитро Бавикін.

У польових умовах з командою працювали тренери В. В. Андрійченко, А. В. Чаловський, Є. П. Горенко, Д. Г. Жабковський, Л. В. Коренівська, фоторепортер О. В. Делюрман. Вітаємо команду і дякуємо всім, хто їй допомагав!

Переглядів: 481 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2014  »