П`ятниця, 18.10.2019, 02:13

Головна » 2019 » Жовтень » 1 » Шестикласники відзначили Всеукраїнський день бібліотек
Шестикласники відзначили Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського приєдналася до всеукраїнської акції Бібліотеки повні людей. Гостями книгарні у цей день стали учні 6А класу з педагогами О. Є. Шапаренко та Т. О. Куженко та вихованці ІІІ взводу з наставниками Н. Ю. Суховою та Г. В. Андрійченком. Діти із задоволенням брали участь у літературній грі «Погляд у майбутнє» (ворожіння на книжках), майстер-класі з виготовлення прикраси з ниток, складанні пазла із заплющеними очима.

Учні побували на цікавих презентаціях, познайомилися з новітніми ресурсами бібліотеки, мали екскурсії-ознайомлення з її відділами, оглянули інсталяцію «Книжковий дощ новинок» та презентацію буктрейлерів, персональні виставки «Всесвіт витинанок» народної майстрині України Ірини Правдіної, «Металовикрутаси» Дениса Мішкова, «Металоморфози» Євгена Василевського, виставку раритетних видань тощо. Кожен знайшов собі розвагу до смаку та отримав задоволення від екскурсії до бібліотеки.

Традиційний – вже ХІ-й – фестиваль молодіжної книги на вулиці Дворцовій влаштували працівники обласнї бібліотеки для юнацтва ім. Є.Маланюка. На свято просто неба «Етно-фешн у книжковому містечку» завітали учні 6В класу з педагогами О. Л. Тарас та С. М. Іващенко. Діти оглянули стенд-презентацію «Книжкові візерунки», вишивані картини Зінаїди Андрушевської та Людмили Соколової, виставку «Краса мого міста» робіт Наталі Завалій в техніці батик.

Шестикласники брали участь у майстер-класі М. Світайла з виготовлення глиняних виробів, арт-розпису «Кольори України», який провели фахівці бібліотеки, переглянули концертні номери юних артистів, серед яких був восьмикласник ліцею «Сокіл» Денис Каплунов.
   Учні зацікавилися локацією «Територія безпеки», організованою Управлінням ДСНС, Управлінням юстиції та Патрульною поліцією Кіровоградської області. Рятувальники вручали відвідувачам застережні листівки з правилами поводження у надзвичайних ситуаціях та запропонували перевірити свої знання з безпеки життєдіяльності у вікторині та конкурсах з солодкими призами. Дякуємо організаторам цікавих заходів!

Переглядів: 12 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2019  »