Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Среда, 18.05.2022, 01:36

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2019 » Ноябрь » 21 » Розважальні шоу-програми
Розважальні шоу-програми

Нещодавно відбулося перше знайомство молодших учнів із дивовижною фізикою. «Соколята» зазирнули до музею цікавої науки та переглянули видовищну програму «Тесла-шоу» – досліди з чарівною катушкою Тесла, які захопили дітей. Затамувавши подих, діти стежили за кожним рухом такого собі Професора, який приборкував блискавки, робив з ними неймовірні досліди, засвічував прямо в руках плазмові кулі та неонові лампочки.

21 листопада у гості до учнів 1-4-х класів знов завітав фокусник-ілюзіоніста Сергій Чуднов з цирковим шоу «Імперія чудес». Діти із радістю спостерігали за майстерними трюками, намагалися брати в них участь. Задоволення, веселощі, піднесений настрій всіх учасників супроводжували шоу-програму та залишилися з глядачами і після її завершення.
   Шоумени в якості винагороди за допомогу в організації вистав передали частину свого гонорару на організацію позакласної роботи в школі. На ці гроші було закуплено витратні матеріали та аксесуари для виготовлення новорічних прикрас і сувенірів. Дякуємо артистам за їх творчість та спонсорство!

Переглядів: 181 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Ноябрь 2019  »