Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 23.09.2021, 11:14

Головна » 2013 » Жовтень » 11 » Розваги "козаків" 6-8 класів
Розваги "козаків" 6-8 класів

14 жовтня православні віруючі святкують найбільший у жовтні празник – Покрови Пресвятої Богородиці. Це старовинне свято, яке традиційно пов’язане з культом поминання предків. З часів козаччини Покрова стала національним святом українців, оскільки запорізькі козаки вважали святу Покрову своєю покровителькою, а ікону «Покрова Пресвятої Богородиці» невідлучно возили з собою як святиню. До цього свята було приурочено традиційну для нашого навчального закладу спортивно-туристичну гру-випробування «Козацькі забави». У змаганнях, що відбулися 10 жовтня, брали участь 6-8 класи.

Гра складалася з таких етапів:
І. Шикування в межах закладу, рух колонною до точки Х у лісопарковій зоні відпочинку.
ІІ. Шикування у точці Х. Закріплення військових спостерігачів з братствами. Рапорти про готовність учнівських братств до змагань.
Підбивши підсумки, Штаб гри значив, що найкращими на цьому етапі були кадети І взводу (8Б кл.), ІІ місце посіли дівчатка 6А класу, ІІІ місце виборов 8А.
   Наступним випробуванням було військово-туристське орієнтування з виконанням військово-технічних завдань. Природно, що трійка призерів на цьому етапі була такою: 8Б, 7Б, 6Б.

Переможцями ІV етапу (військово-спортивна смуга перешкод) несподівано стали учні 7Б класу. Вітаємо хлопців, які вже кілька тижнів готуються до визначної в їх шкільному житті події – складання Присяги українського кадету. Призові місця на цьому етапі вибороли кадети І та ІІ взводів.

На V етапі (спортивно-туристична смуга перешкод) восьмикласники відновили свої позиції, і призова трійку склали кадети І, ІІІ та ІІ взводів.

Завершальним етапом було фінальне шикування та прибуття учнів до школи. Штаб гри визначив, що у загальному заліку команди посіли наступні місця: І – 8Б (І кадетський взвод); ІІ – 7Б (ІІІ кадетський взвод); ІІІ – 6Б (ІІ кадетський взвод); ІV – 6А; V – 7А; VІ – 8А. Вітаємо переможців!

Штаб гри відзначає братство 6А класу (керівники В. М. Бевз та Л. І. Бугайова) за активність та бойовий дух. Викладачам спецдисциплін А. В. Чаловському та В. М. Русіновій виноситься подяка за обладнання та облаштування етапів. Дякуємо керівнику гри В. В. Андрійченку, спостерігачам К. О. Бахмату, О. М. Кравченку, Є. П. Горенку, класним керівникам за ефективне проведення гри-випробування.

Переглядів: 547 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/2

«  Жовтень 2013  »