Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 25.09.2021, 09:05

Головна » 2015 » Червень » 8 » Розпочав роботу табір «Сокіл»
Розпочав роботу табір «Сокіл»

2 червня урочистою лінійкою відкрився дитячий заклад відпочинку з денним перебуванням «Сокіл». Цього року його складають загони «Веселка», «Калинка» та «Прометей», які виголосили свої назви, девізи та речівки. З інформацією про порядок та режим роботи табору дітей ознайомила начальник ДЗВ «Сокіл» І. Г. Романюк.

Учні 5В (6В!) класу та культорганізатор Н. В. Мінченко підготували пізнавально-розважальну програму з піснями, віршами, загадками про літо, табір та відпочинок. У невеличкому концерті брали участь ведучі Анастасія Мирошніченко, Єлізавета Кущенко та вихованці ансамблів «Мрія» та «Даринка», зокрема Наталія Петрушкіна, Владислава Умрихіна, Вероніка Ситенкова, Крістіна Куженко. До речі, 6 червня на запрошення товариства «Православна просвіта» Крістіна з піснею «Черевички» брала участь у мистецький програмі Свято білої квітки в Кіровоградському храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці. Кошти, зібрані прихожанами під час свята, будуть спрямовані на ліки для поранених воїнів, що перебувають в обласному госпіталі. Координаторами співпраці між нашим навчальним закладом та громадсько-просвітницьким товариством є соціальний педагог С. М. Іващенко та керівник вокального ансамблю «Даринка» Т. В. Гаврилова.

Під час свята відкриття табору діти із задоволенням брали участь у конкурсі малюнків на асфальті, а всі переможці та учасники отримали призи та флаєри на безкоштовне катання атракціонами дендропарку 10-11 червня, яке школярам міста запропонувала адміністрація цієї установи та Кіровоградська організація політичної партії «Удар».
   Продовженням святкового дня було запрошення від ЦДЮТ на ігрову програму в рамках проекту «В країні розваг». Школярам побажали веселих канікул та гарного відпочинку, аби новий навчальний рік розпочати сповненими сил та наснаги!
Переглядів: 570 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2015  »