Четвер, 12.12.2019, 08:51

Головна » 2017 » Лютий » 28 » Рости, живи і пам'ятай!
Рости, живи і пам'ятай!

Саме такими словами ліцеїсти І взводу розпочали вечір вшанування тих і на честь тих, хто не пошкодував свого життя заради кращого майбутнього - справжніх героїв країни. Шкільні урочистості, що відбулися 22 лютого, відвідали ветерани Афганської війни, учасники бойових дій на Сході України.

На зустріч із учнями організатор заходу І. Г. Романюк запросила першого заступника голови Кіровоградської обласної громадської організації Української Спілки ветеранів Афганістану, ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС, вертолітника, гвардії полковника Є. В. Звєревщикова; голову Кіровоградського обласного осередку Всеукраїнського дитячого патріотичного об’єднання «Майбутнє України» учасника бойових дій в Афганістані В. О. Колебіденка; воїна-інтернаціоналіста О. В. Яковлєва; "афганця", учасника бойових дій на Сході України у складі 17-го батальйону територіальної оборони «Кіровоград», кавалера ордена «За мужність» третього ступеня Є. А. Чайку; розвідника загону спецпризначення С. А. Артеменка, радника міського голови з питань АТО В. В. Танцюру.

Ветерани та учні-декламатори у своїх виступах намагалися донести до розуміння присутніх думку, що будь-яка війна - це катастрофа, вона зневажає найбільшу на Землі цінність - життя. На згадку про спілкування колишнім бійцям було подаровано обереги, виготовлені на заняттях гуртка «Рукоділля» під керівництвом О. Л. Балинської, з побажанням здоров'я, достатку, благополуччя. Дякуємо шановним гостям за увагу до нашого навчального закладу.

Переглядів: 291 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2017  »