Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 11:32

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2019 » Апрель » 18 » Просвітницька робота з учнями та батьками
Просвітницька робота з учнями та батьками

У навчальному закладі спланована та реалізується система заходів, спрямованих на медико-санітарне, правове просвітництво в дитячому та батьківському середовищі. До роз’яснювальної та профілактичної роботи активно залучаються спеціалісти відповідного профілю.
   Перед канікулами представником компанії «Procter & Gamble» було проведено бесіду для учениць 7-8 класів. Пані Ольга з використанням відео та ілюстративних матеріалів розповіла дівчатам про репродуктивну функцію жінки, зазначила важливість дотримання раціонального режиму дня, здорового харчування, чергування фізичної та розумової праці, активного відпочинку, а також особистої гігієни для збереження жіночого здоров'я. Також дівчата отримали поради щодо побудови стосунків з близькими людьми та пройшли самотестування. Учасницям заходу було запропоновано зразки продукції компанії.

16 квітня в відбулась зустріч учнів 8В та 9В класів з лікарем-наркологом І. М. Шкодою та завідувачем міського центру «Здоров'я» В. Г. Нагорним. Під час цікавого спілкування підлітки дізнались про проблеми, пов'язані з різними видами залежностей. Запрошені спеціалісти відповіли на всі питання, які виникли у слухачів. Лікарі залишили інформаційні плакати для пропагування здорового способу життя.

17 квітня відповідно до річного плану роботи закладу на бесіду в рамках батьківського всеобучу були запрошені родини учнів-шестикласників. Класний керівник 6А класу О. М. Морозова розробила для батьків пам'ятки та виступила з повідомленням щодо запобігання побутового та дорожнього травматизму. Класний керівник 6В класу Ю. І. Єременко підготувала інформаційні матеріали з проблем сімейного виховання та запропонувала аудиторії пройти тестування щодо обізнаності з даної тематики. Практичний психолог В. В. Зозуля проінформувала присутніх про відповідальність батьків за виховання дітей і представила відеоматеріали та інформаційні буклети, у яких висвітлено шляхи співпраці сім'ї та школи.

18 квітня з профілактичною бесідою у заклад завітала інспектор відділу зв'язків з громадськістю патрульної поліції Кіровоградської області лейтенант В. В. Грінченко поліції. Учням 5Б класу в рамках Тижня безпеки життєдіяльності шкільний офіцер розповіла про безпечну поведінку пішоходів під час дорожнього руху, шляхи попередження травмування і загибелі на дорозі.
   Для учнів 6А класу актуальною була інформація щодо правової відповідальності батьків та дітей за булінг та поради, як правильно налагодити комунікацію з однолітками і дорослими та уникнути конфліктів, запобігти випадкам агресії та захиститися від її проявів.
   Дякуємо партнерам за увагу до навчального закладу.
Переглядів: 251 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Апрель 2019  »