Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 31.01.2023, 05:59

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Июнь » 1 » Прощавай, початкова школо!
Прощавай, початкова школо!

Чотири роки навчання у школі промайнули, мов швидкокрилий птах. І ось вже випускники, схвильовані та урочисті, стоять на шкільній сцені: четвертокласники з класними керівниками Оленою Миколаївною Кондратенко, Наталією Леонідівною Кашпуренко, Ларисою Анатоліївною В'юник влаштували сучасне веселе свято прощання з початковою школою.

Проте не змогли стримати сліз вчительки, даючи настанови та висловлюючи побажання своїм вихованцям. Звісно, чотири роки вони були другими мамами для дітлахів, щодня тримали за руку, втішали і напоумляли - вели Країною Знань. Разом учні та вчителі готували і завершальне дійство, на яке запросили батьків, друзів, працівників школи.

Діти вразили глядачів майстерним виконанням пісень «У нас випускний» (4А), «Чорний кіт» (4Б), «Чудеса» (4В). Нікого не залишили байдужими запальні таночки «I Feel Good», «Shape of You», «Stop, People», «Everybody», «А мы на стиле!».

Свято скінчилось... У залі залишилася атмосфера добра, ніжного смутку, сподівань на успішне майбутнє.
   В добру путь, випускники!

Переглядів: 471 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Июнь 2017  »