Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 29.03.2020, 20:57

Головна » 2020 » Січень » 15 » Профорієнтація
Профорієнтація

Міністерство освіти і науки представило буклети з професійної орієнтації, що включають ефективні інструменти для учнів закладів загальної середньої освіти та молоді, а також для тих фахівців, які хочуть допомогти їм у свідомому виборі майбутньої професії. Профорієнтаційний буклет розроблено за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення у рамках спільного плану дій з метою здійснення ефективної профорієнтаційної роботи серед молоді. Щороку планується його перегляд, оновлення та доповнення новою інформацією про можливості.

Наприкінці 2019 року розпочав вступну компанію до вищих військових закладів Кропивницький міський військовий комісаріат. За його сприяння 18 грудня умови вступної компанії до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у ліцеї «Сокіл» розповідав підполковник Олександр Олексійович Костиря, який безпосередньо викладає в цьому закладі.
   Не менш інформативними бувають зустрічі з курсантами вишів, особливо, коли вони є випускниками школи і старшими товаришами теперішніх старшокласників. Адже колишні кадети не лише розповідають про умови вступу та навчання, а й дають поради щодо шкільного життя та підготовки, застерігають від помилок тощо. З великою цікавістю кадети вислухали розповідь третьокурсника ХНУПС ім. Івана Кожедуба Анатолія Коцура, зустріч з яким відбулася 21 грудня.

Своєрідне земляцтво складають наші колишні учні в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького: курсантами факультету охорони та захисту державного кордону є кадети всіх трьох випусків. Із Олександром Хорошим, Денисом Дуденком, Федором Єндовицьким, Данилом Царалунгою, Ярославом Грицачуком спілкувалися класний керівник, вихователь, наставники кадетського підрозділу, ліцеїсти та кадети.
   Бажаним гостем закладу і підрозділу «Сокіл» був курсант ІІ курсу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Дмитро Кравчук. Серед теперішніх старшокласників є бажаючи наслідувати його у виборі професії рятувальника. 03 січня психологи Управління ДСНС України у Кіровоградській області провели перший професійно-психологічний відбір кандидатів на навчання до вступу у вищі навчальні заклади системи ДСНС України. Ліцеїсти та школярі пройшли ряд тестів, які визначають психологічну готовність до вступу кандидатів та подальшого навчання в профільних навчальних закладах: Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, ЛДУЖБ, Вищого професійного училища ЛДУБЖ та Ліцею цивільного захисту ЛДУБЖ (м. Вінниця ). Важливим елементом відбору кандидатів є індивідуальна співбесіда з визначення, як виховання та особистісний розвиток кандидата може вплинути на його здатність проходити службу у лавах ДСНС України.
   Також набір на денну форму навчання оголошують вищі військові навчальні заклади Служби безпеки України - Національна академія Служби безпеки України (м. Київ) та Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків). Прес-служба СБУ повідомляє, що умови вступу на 2020 рік змінено, тож абітурієнти мають звернутися до підрозділів чи органів СБУ за місцем реєстрації або фактичного проживання до 1 лютого 2020 року.
   Бажаємо учням вдалого професійного самовизначення! Дякуємо випускникам та фахівцям за допомогу у профорієнтації молоді.
Переглядів: 34 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2020  »