Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 28.07.2021, 12:11

Головна » 2021 » Січень » 27 » Профілактика шкідливих звичок в кадетських колективах
Профілактика шкідливих звичок в кадетських колективах

У рамках тижня безпеки «Здоров'я - дорожче за золото», що триває в ліцеї «Сокіл», педагоги-наставники кадетських взводів з метою сформувати в учнів свідоме ставлення до власного здоров’я та бажання вести активний спосіб життя, виховати силу волі та негативне ставлення до шкідливих звичок організували низку просвітницьких заходів. З учнями передкадетського 5Б класу Н. Ю. Сухова провела бесіду «Здоровий спосіб життя».
   Вихователь 6Б класу Н. Т. Кобець під час заходу «Життя людини – найвища цінність» запропонувала учням вирушити на пошуки чарівного ключа, що називається здоров’ям. Педагог познайомила учнів з духовним заповітом, який залишила світу лауреат Нобелівської премії миру мати Тереза, переповіла притчу про царя Давида та сина його Соломона, підвела вихованців до думки, що здоров’я є невід’ємною складовою щасливого життя людини і основною цінністю суспільства.
   Учні підготували віршований виступ під гаслом «Шкідливим звичкам скажемо «Ні!», створювали модель здоров’я із основних складових здорового способу життя, під час вправи «Бліц-інтерв’ю» пропонували свої завершення до прислів’їв про здоров’я, вправою «Овація» вітали товаришів, які мають корисні звички та дотримуються здорового способу життя. Позитивний емоційний фон під час заняття створювали учнівські плакати і малюнки, вдалий музичний супровід, яскрава презентація, підготовлена вихователем.

Виховну годину «Зроби свій вибір на користь здоров’я» для кадетів і ліцеїстів зведеної групи провела І. Г. Романюк. Мета - з'ясувати сутність понять «здоров'я» та «здоровий спосіб життя»; попередження небезпечної поведінки; розвивати вміння роботи в групах; виховувати толерантне ставлення один до одного. Учням було запропоновано взяти участь у бліц-опитуванні, грі «Острів мрій», обговорити народні прислів’я та вислови видатних людей про здоров’я, віддати належну повагу славетному українцю Миколі Амосову та переглянути відеоролик на його честь.

Переглядів: 33 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2021  »