Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 04.08.2020, 02:34

Головна » 2016 » Січень » 5 » Приходь, Зимонько, з піснями!
Приходь, Зимонько, з піснями!

Вже зима по нашім краї на санчатах роз'їжджає.
Сніжок сипле без упину - вже засипав всю Вкраїну!
   Новорічний карнавал для учнів 3-4-х класів стався 29 грудня. Його розпочав традиційний вальс Сніжинок і Зімоньки-зими у виконанні дівчаток з 4Б класу, керівники Ю. П. Гребенюк та Т. В. Кулікова. Учні 3Б класу (керівники Н. Л. Кашпуренко та В. І. Плотнікова) виступили з театралізованим виконанням чудової бадьорої пісеньки «Что такое зима?».

Учні 3В (керівники Л. А. В'юник та О. М. Остапенко) підготували інсценування «Сніговик». Діти в яскравих костюмах були дуже артистичні, майстерно декламували вірши, виконували пісні та таночки. Від імені своїх персонажів вони звітували прийдешньому року, чого навчилися у році, що минав:
Білка: Я підросла, стала красива.
Сорока: А я з птахами подружила.
Зайчик: А я страхи всі поборов.
Ведмедик: Я не хворів і був здоров.
Їжачок: Я брейк навчився танцювати.
Мишка: Я - різні страви готувати...

Танок «Часики» вивчили учні 3А класу (керівники О. М. Кондратенко та О. Л. Дубиняк), а завзяті хлоп'ята з 4А (керівники О. В. Клочкова та Т. Б. Пономаренко) були дуже органічні в ролі мавпенят. Всі таночки поставила учитель хореографії та ритміки Н. В. Мілентій, а відшліфовували до досконалості репетитори-класоводи. Дякуємо за новенькі костюми мавпенят кравчині Л. Б. Кравченко та батькам четвертокласників, які фінансували їх оздоблення яскравими аксесуарами.

Як годиться, кульмінацією карнавалу стало прибуття Діда Мороза із онукою. Їх ролі виконали друг навчального закладу Владислав та семикласниця Анастасія Кашпуренки. Свято продовжили розваги біля ялинки з веселою пустункою Пеппі (Т. В. Гаврилова).

Був в усіх святковий настрій, хоч мороз щипав міцний.
У святковім хороводі стріли діти рік новий!
Хай ялинка в добрий час звеселяє нині нас.
Свято любе, свято красне принесе нехай всім щастя!
Переглядів: 447 | Додав: Yulia | Рейтинг: 1.0/1

«  Січень 2016  »