Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 18.09.2021, 22:26

Головна » 2013 » Травень » 24 » Ви - наша радість! Ви - наша гордість!
Ви - наша радість! Ви - наша гордість!

Святкова лінійка з нагоди завершення навчального року та свята Останнього дзвоника відбулася у школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл» 24 травня. Головними героями свята, що з’явилися під гучні оплески школярів, батьків та гостей, були випускники – учні 11 класу, керівники О. М. Стрижак, Л. В. Сергеєва.

Урочистості розпочалися з нагородження за успіхи у навчанні та творчості кращих учнів школи: відмінників навчання; переможців міських та обласних предметних олімпіад Максима Малини, Христини Кім, Миколи Соменка, Ягуба Гюльвердієва; переможців конкурсів та фестивалів Анни Татарчук, Олесі Шпилевської, Антоніни Нікітенко, Ігоря Крадожона.

На нагородження виходили дев'ятикласники, які теж є цьогорічними випускниками: Світлана Волошинова, Віталій Тарасенко, а також Владислав Крицький – переможець та лауреат конкурсів з декоративно-прикладного мистецтва, ІІ та ІІІ етапів олімпіади з трудового навчання, перший за багато років у навчальному закладі учасник Всеукраїнської олімпіади.

Слова особливої шани й захоплення звучали цього дня на адресу одинадцятикласника Івана Шеремета – претендента на нагородження золотою медаллю, переможця міських та обласних олімпіад з історії, правознавства, української мови, численних творчих та наукових конкурсів.

Випускники дякували своїм вчителям та батькам і ділилися мріями та планами на майбутнє, а їх із задоволенням вітали першачки разом з О. В. Клочковою, перша вчителька Ю. П. Гребенюк, вокалісти Інна Гончаренко (гурток сольного співу, кер. С. О. Стас), Дар’я Ніколаєва і Наталія Вакуленко (анс. «Мрія», кер. І. М. Бойко), ансамблі «Даринка» (кер. Т. В. Гаврилова) та «Алегро» (кер. Ю. В. Мілентій). Ведучими свята були третьокласники Жасмін Якубовська та Дмитро Пивоварчук, учениця 8 кл. Катерина Іванова, Шаміль Гюльвердієв з 9А кл.

Розділити з нами цей радісний момент, привітати зі святом випускників та всіх учнів школи завітали за доброю традицією шефи навчального закладу - в. о. начальника управління кадрового забезпечення УМВС України в Кіровоградській області І. О. Стеценко та в. о. заступника начальника Кіровоградського МВ УМВС в Кіровоградській області Д. С. Жаліс. Вони подарували школі спортивний інвентар та запросили дітей, позбавлених батьківського піклування, до святкового столу. Дякуємо правоохоронцям, а також методисту ЦМСПС В. В. Шутурмінській за увагу до навчального закладу.

Під пісню-мрію одинадцятикласники випустили у вирій різнокольорові повітряні кульки, а право дати останній цього навчальногого року дзвоник отримали кращі у навчанні одинадцятикласники Вікторія Шипокіна, Юлія Юрченко, Іван Шеремет, Володимир Когай.

Будьте щасливими й успішними, впевнено йдіть життєвою дорогою і завжди досягайте поставленої мети!

Фотодобірка

Волонтери товариства «Православна просвіта» передали дітям святкові подарунки, надіслані громадською організацією «KFUM og KFUK á Íslandi» (Ісландія). Дякуємо!

Привітати колишніх однокласників прийшли студенти технікумів Олександр Глущенко, Влад Канінський, Олена Головань. Юлія Петрівна Гребенюк є першою вчителькою не тільки для теперішніх випускників та першачків, а й для кадетів 5-го та 7-го класів. Дитяча вдячність розчулила її до сліз!

Цей навчальний рік був знаменним для ансамблю "Алегро" та його засновника Наталії Володимирівни Мілентій. Інна Гончаренко 2013 року вдруге стала лауреатом фестивалю "Степові джерела". За кількістю переможців конкурсу школа посіла ІІ місце серед навчальних закладів міста!

Для багатьох дев'ятикласників сьогоднішній шкільний дзвоник теж був останнім. Бажаємо щасливої долі всім, хто обрав для подальшого навчання технікуми і профтехучилища, та чекаємо у ліцеї "Сокіл" тих, кого зацікавив правовий напрям профільної освіти.

Артем Паламарчук пишається досягненнями у навчанні своїх однокласниць Юлії Мельник та Христини Кім.

Переглядів: 624 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2013  »