Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 29.03.2020, 20:49

Головна » 2016 » Лютий » 8 » Популяризація благодійництва та доброчинних ініціатив
Популяризація благодійництва та доброчинних ініціатив

Партнер навчального закладу Міжнародний благодійний фестиваль «Назустріч мрії» оголосив початок заочного туру. Взяти участь у відбірковому конкурсі ювілейного X фестивалю вирішив постійний впродовж семи років учасник різноманітних заходів фестивалю (конкурсів, майстер-класів, благодійних різдвяних та великодніх проектів тощо) ЗХА «Алегро». Бажаємо нашим танцюристам успішно здолати цю сходинку!
   Фестиваль «Назустріч мрії» покликаний донести дітям і підліткам ідеї миру, добра, краси і гармонії. За 9 років фестиваль залучив до своїх заходів понад 2000 дітей. Готуючись до ювілею, команда фестивалю вирішила взяти участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна».
   Він заснований Асоціацією благодійників України у 2012 році з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва в Україні, поліпшення якості комунікацій між благодійниками та отримувачами допомоги, створення додаткових можливостей для їхнього продуктивного діалогу. На сьогодні це єдиний діючий проект з відзначення кращих благодійників і найбільш ефективних доброчинних ініціатив в українському благодійному просторі.
   Проект «IX Міжнародний благодійний фестиваль дитячої творчості "Назустріч мрії"» зареєстрований Асоціацією ‎«Благодійна Україна - 2015» у номінаціях «Благодійник – неурядова організація» та «Благодійна акція (проект, програма) року». Бажаємо успіху нашим друзям!
   Також у номінації «Благодійна акція (проект, програма) року» зареєстрована акція Кіровоградського художнього музею «Шостий Великодній благодійний аукціон», вторговані кошти якого було спрямовано на придбання сучасного медичного обладнання для Кіровоградського обласного госпіталю ветеранів війни. Нагадаємо, що учасником цього проекту з трьома лотами – власними картинами був випускник школи-інтернату Вадим Канащук. Бажаємо успіху нашим землякам!
Переглядів: 238 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2016  »