Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 19.01.2021, 10:52

Yulia

Головна » 2012 » Грудень » 26 » Поповнення у кадетській родині
Поповнення у кадетській родині

Сьогодення вимагає впровадження нових технологій в освітній галузі. Саме з цією метою в школі-інтернаті з 01.09.2012 р. відкрито кадетські класи. Учні 5Б та 7Б класів стали першими кадетами у місті Кіровограді та Кіровоградській області. Звістка про це поширилася серед підлітків міста, багато батьків зацікавилися можливістю перевести своїх синів до школи-інтернату, і от сьогодні урочисту Присягу прийняли «новобранці» кадетських класів Ярослав Грицачук, Ілля Дротенко, Юрій Храпаченко, Артур Малиновський, Роман Мєткій.

Урочиста лінійка продовжилася відзначенням кращих у навчанні, у відношенні до обов'язків кадетів. Кадети ІІ взводу Олег Пашков, Данило Шамро, Дмитро Авксентьєв, кадети І взводу Євген Могильний, Євген Явтушенко, Богдан Волинський, Вадим Балан отримали від директора школи-інтернату С. Д. Сторчауса грамоти, в яких зазначено:
   "Ти став одним із перших кадетів міста Кіровограда та Кіровоградської області. Тобою пишається школа-інтернат, тобою горді вчителі, батьки за твої старання, перші вміння бути сильним, вправним, спритним. Ти докладаєш максимум зусиль задля свого вдосконалення, як фізичного так і морального і бачиш перші результати. А високої мети досягає той, хто наполегливо працює, долає труднощі. Виховуй в собі патріота, людину не байдужу до проблем суспільства, будь чесним, з гордістю носи високе звання Кадета".
    Отримали свої відзнаки і кращі у спорті п'ятикласник Влад Зубков, семикласники Ярослав Коновалов, Володимир Нертик та Богдан Гречук:
За наполегливість в змаганнях,
За силу й спритність в тренуваннях,
За зібраність, залізні нерви,
За прагнення завжди бути першим,
За мужність, працю і терпіння,
В досягненні мети - сумління
І за чудовий результат,
Що дасть медалей зорепад!
   Адміністрація школи-інтернату висловила щиру подяку за підтримку ідеї, за довіру батькам учнів-кадетів:
   - Віталію Вікторовичу та Віті Анатоліївні Сидоренкам, батькам кадета ІІ взводу М. Сидоренка;
   - Андрію Леонідовичу та Тетяні Андріївні Авксентьєвим, батькам кадета І взводу Д. Авксентьєва;
   - Валентині Василівні Явтушенко, бабусі кадета ІІ взводу Євгена Явтушенко.
   У листі, зокрема, висловлено сподівання, що спільними зусиллями школа і батьки виховають дітей справжніми патріотами, сильними духом, міцними здоров'ям, чесними, сміливими, вірними традиціям кадетства.
Переглядів: 642 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2012  »