Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 05.07.2020, 19:41

Головна » 2016 » Червень » 30 » Польові кадетські збори. V тактична група
Польові кадетські збори. V тактична група

Із пристрасним бажанням цілий рік учні 5Б класу виборювали право на кадетські погони, використовували будь-яку можливість долучитися до справ та заходів, що проводилися для кадетських взводів. 8-9 червня учні передкадетського класу захоплено взяли участь у добовому зборі в літньому польовому кадетському таборі, утворивши V тактичну групу з керівниками О. Ф. Лафою й О. В. Полуворченком та помічниками Є. Тинком і О. Пашковим. Під час руху до місця розташування табору учні відпрацьовували тактико-технічні дії військового підрозділу за командами, що подавав Олександр Володимирович. Олександру Федоровичу ж доводилося збирати речі, загублені бійцями під час реагування на «небезпеки» та пошуку укриття.

На привалі п'ятикласники обговорили план дій на випадок, якщо поблизу табору натраплять на засідку тощо. Трьома підрозділами група обійшла базу з різних боків, проте ніяких підступних несподіванок не стріла. Зустріч-братання з кадетами V взводу, яку супроводжували вигуки «Ура!», відсвяткували спільним обідом, з’їденим до останньої краплини.

На честь зустрічі був проведений футбольний матч. Голи за команду п’ятикласників забили Владислав Мазуренко та Данило Брижак, добру гру продемонстрували Максим Бойко, Максим Мащенко, Євген Михайлов. Потім відбулася урочиста передача V тактичній групі табору та символічної «зброї».

Було визначено два КП для несення цілодобової варти. Днювальні доглядали за порядком в наметах та запобігали заходженню до них у позарегламентний час. Мами, що надвечір навідалися до своїх синів, отримали «наряд» на кухню та дуже швидко начистили картоплю. Вечеряли традиційною кашею з тушкованкою та смаженою картоплею.

Перезбудження першого дня призвело до того, що з 4-ї години ранку діти вже готові були до нових пригод, і лише вольовим рішенням керівника тактичної групи О. Ф. Лафи «бійців» вдалося вгамувати до визначеної регламентом побудки. Пильнували у нічний час лише вартові. Взагалі п'ятикласники дуже серйозно поставилися до караульної служби. Щогодини начальник варти Влад Мазуренко або Євген Орлов (у ночі – педагог-наставник) проводили шикування караулу, інструктаж та розведення по постах. Нова та попередня варта доповідали про готовність до зміни та передавали умовну «зброю». Хлопцям цей регламент був дуже цікавий, а найкраще з обов'язками вартового впоралися Ілля Поплавський, Стас Яценко, Тимофій Чабан, Іван Скібінський, Дмитро Бугера.

Фізична розминка після обов’язкових ранкових процедур була проведена в формі військово-спортивної командної гри, керівник О. В. Полуворченко. На її початку хлопці вирили окоп (найбільш продуктивно працював Андрій Котан) та підготували інші укриття та виробили правила «бою»: для знешкодження супротивника треба позбавити його головного убору. Умовно пораненим надавалася перша долікарська допомога, проте «опритомнювали» вони скоріше не від реанімаційних заходів, а від лоскоту. Найкориснішими бійцями у своїх командах були Влад Іващенко, Данило Брижак, Євгеній Голуб.

Снідали цього дня діти вермішелевим супом з тушкованкою та бутербродами з ковбасою. Кращими кухарчуками себе проявили Ілля Троян, Євген Орлов, Тарас Герасименко.
   Свою зміну п'ятикласники здали VІ тактичній групі, яку склали педагоги-наставники кадетських взводів. Було проведено заняття з тактичної підготовки (керівник О. П. Капчеля) та згортання табору.

Переглядів: 391 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2016  »