Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 05.07.2020, 19:43

Головна » 2016 » Червень » 29 » Польові кадетські збори. ІV тактична група
Польові кадетські збори. ІV тактична група

7-8 червня кадети V взводу, керівники Д. Г. Жабковський, О. В. Іщенко, помічник Є. Привалов з великим ентузіазмом відбули свій перший добовий збір в літньому польовому таборі.

Рух ІV тактичної групи до місця дислокації супроводжували краєзнавчо-топонімічні дослідження. На маршруті вздовж п'яти Солдатських ставків кадети отримали від Дениса Григоровича пояснення щодо причини їх виникнення та етимології назв «Перший та Другий солдатський», «ШВЛП», «Блюдко», «Котяче око»; розглядали рослинні угруповання (степ, болото, ліс), що зустрічали на шляху, та притаманні їм рослини.

Після прибуття у табір діти скуштували обід, приготовлений попередньою групою, та прийняли зміну. За відсутності військових керівників основна частина часу була приділена загальній фізичній підготовці та виконанню господарських обов'язків. Олександр Васильович керував військово-спортивною грою «Стяг», від якої хлопці отримали чимало задоволення: азартна, енергійна, емоційна, вона створювала веселий настрій, розбурхувала кров, тримала у напрузі. Хлопці обстежили околиці та виявили у навколишньому лісі багато їстівних грибів та суничні галявинки. З міркувань безпеки гриби збирати не стали (для страв гриби були куплені), проте суницями поласували залюбки.

Денис Григорович вирішив побалувати своїх улюблених вихованців більш вишуканими стравами. Окрім смаженої з грибами картоплі він вважав ідеальним, аби нагодувати велику кількість хлопчаків з відмінним, роздмуханим на свіжому повітрі апетитом, хорезмський плов, що дуже підходить для польової кухні.

Відбій за розкладом не викликав у стомлених хлопців ніяких заперечень. Через зниження температури було вирішено не виставляти нічну варту. Ранок розпочали зарядка, рухомі ігри та господарські роботи. У організації побуту в таборі відмінно проявили себе Микита Мохур, Роман Курінний, Дмитро Пивоварчук, Олександр Коваленко.

На обід чекали вихованців передкадетського класу, тому було приготовлено казан смачнючого наваристого борщу, якого вистачило на сорок хлопчаків своєї та наступної груп. На честь зустрічі відбувся товариський футбольний матч, який закінчився із рахунком 3:2 на користь старших, за яких голи забили Ілля Сипченко, Едуард Костенко та Влад Буряченко.

Керівники групи свідчать про відповідальне ставлення хлопців до виконання обов'язків, відсутність проблем з дисципліною та будь-яких ексцесів. Урочистою передачею табору та символічної «зброї» V тактичній групі кадети V взводу завершили свій польовий збір та вже почали мріяти про його повторення наступного літа.

Переглядів: 397 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2016  »