Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 14.07.2020, 15:49

Головна » 2016 » Червень » 24 » Польові кадетські збори. І тактична група
Польові кадетські збори. І тактична група

1-3 червня заплановану програму польового кадетського табору виконувала І тактична група, основу якої склали кадети І взводу, керівники групи Є. П. Горенко та І. С. Черчелюк. Як «першопроходцям», їм довелося виконати саму складну фізичну роботу, пов'язану з облаштуванням табору. Найбільш важкі речі доставили легковиком Максим Брайченко, Артем Таран, Євген Привалов та Олег Пашков, які до приходу основної групи, що прибула до місця дислокації пішим порядком, разом з педагогами-наставниками встановили намети, зробили навіс над імпровізованою їдальнею, встановили лави з колод, облаштували санітарну зону, заготовили хмизу для багаття. Від бази відпочинку «Гірняк» було доставлено питну воду, і кадети разом з Євгеном Павловичем взялися готувати їжу.

Облаштування, розселення та інший клопіт по господарству зайняли весь час цього першого дня. Після вечері кашею з тушкованкою під розмову з обміном враженнями про початок зборів був даний відбій. В рамках відпрацювання регламенту караульної служби було організовано по периметру табору три КП, на чергування до яких заступили караули, що змінювалися щогодини.

Наступний день після обов'язкових режимних моментів (підйом, зарядка з пробіжкою, водні процедури та сніданок) розпочали тактичні заняття, які з кадетами проводили сержанти 3-го окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій України. Військовослужбовці пояснили та продемонстрували учасникам зборів розвідувальні дії групи, індивідуальні дії бійця у складі групи, злагодження у групі з 2-х, з 4-х бійців та між групами.

Військовослужбовці доставили до розташування зразки бойової зброї та екіпіровки. Кадети засвоїли правила поводження та пересування зі зброєю, тренували розборку та зборку пістолету, знайомилися із новим зразком зброї - автоматом серії «Форт» («Малюк»). Найбільшу увагу військові інструктори приділяли дівчатам, адже наявність у складі тактичної групи дівчат-ліцеїсток, які на рівні із хлопцями виконували всі навчально-тренувальні вправи, була однією з особливостей саме цього підрозділу. З самого початку педагоги знищити в зародку спроби хлопців перекласти на дівочі плечі «кухню» та досягли адекватного сприйняття та паритетного виконання обов'язків всіма кадетами. Вдень до Надії Кобець та Наталі Рябко приєднувалися Анна Шапаренко та Валерія Галачова, які на базі табору готувалися до участі у обласному етапі змагань за програмою «Сокіл» («Джура»).

Під наглядом військових з кадети займалися стройовою підготовкою, вивчали матеріальну частину екіпіровки (бронежилет, каска, тактичні окуляри, тактичні рукавички, наколінники тощо). Після від'їзду спецпризначенців учні вдосконалювали навички стрільби з пневматичної гвинтівки ІЖ-38 по умовних мішенях. Козацький сотник М. П. Бердник організував тренування з долання туристичної смуги перешкод та мотузкової переправи «цирк».

У вільний час хлопці ганяли у футбол (найліпшу техніку володіння м'ячем демонстрували Володимир Нертик та Максим Брайченко), ходили скупатися на базу відпочинку «Гірняк». Альбертус Синяєв та Єгор Доценко були найбільш вправними з господарства, смачні каші, смажену картоплю, суп з ковбасою готували під керівництвом Є. П. Горенка. Денис Дуденко та Олександр Хороший найкращі результати показали з тактичних тренувань. Найстарші та найбільш досвідчені кадети успішно опанували програму літніх польових зборів, чітко і дисципліновано виконували всі режимні та регламентні вимоги. В порядку підготовки до здачі табору наступній групі було підготовлено обід на 40 осіб, просушено матраци, провітрено намети, забезпечено належний санітарний стан на біваку. Початок покладено!

Переглядів: 434 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2016  »