Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 06.06.2020, 14:34

Головна » 2016 » Червень » 23 » Польові кадетські збори
Польові кадетські збори

Відповідно до плану навчально-виховної роботи закладу з додаткового компоненту військово-спортивного напрямку освіти з 1 по 10 червня відбулися навчально-тренувальні польові кадетські збори. Учасниками зборів, зі складу яких було утворено 6 тактичних груп, стали 82 вихованці ліцейського, кадетських, передкадетського взводів та 14 педагогів.

Задля ефективної організації зборів було створено штаб на чолі з начальником табору старшим вихователем В. В. Андрійченком. Заступники начальника штабу вчителі предмету «Захист Вітчизни» О. П. Капчеля та Д. М. Захаревич розробили військово-технічну програму занять та контролювали її виконанням. Цілодобове керування кадетськими колективами здійснювали командири тактичних груп І. С. Черчелюк, Є. П. Горенко, О. В. Полуворченко, О. Ф. Лафа, Л. В. Сергеєва, О. М. Кравченко, О. В. Іщенко, Д. Г. Жабковський.

Заняття з кадетами проводили педагоги-наставники, військові інструктори О. П. Капчеля та Д. М. Захаревич, сержантський склад 3-го окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій України, козацький сотник М. П. Бердник, керівник обласного осередку ВГО «Сокіл» Геннадій Маламен. Було залучено матеріальні ресурси навчального закладу та 3-го полку спецпризначення.

Програма зборів передбачала:
- топографічно-туристичну складову (розробка маршруту руху, рух групи за картою, долання перешкод пішим строєм, облаштування бівака);
- військово-тактичну складову (індивідуальні дії солдата в бою; дії бійця у складі групи та розвідгрупи; узгодження дій груп);
- вивчення матеріальної частини бойової зброї (автоматів АК-47, АКС-У, АКМ, автоматів серії Форт, пістолету АПС, кулемету ПК, підствольного гранатомету до АК), проведення практичних стрільб з пневматичної зброї;
- несення караульної служби.
   Окрім того щодня проводилися тренування із загальної фізичної підготовки та вправи на долання туристичної смуги перешкод; в окремих тактичних групах відбулися заняття з польової медицини.

Допомогу педагогам-наставникам надавали кадети Артем Таран, Олег Пашков, Євген Привалов, які забезпечували зв'язок та наступність під час ротації груп. Разом з представниками штабу та кадетом Максимом Брайченком вони виконали попередні роботи з облаштування біваку.

Десятидобові (149 дітоднів) польові збори показали, що за хорошої організації з боку командного складу тактичних груп та умілого налаштування взводів на виконання поставлених завдань у кадетському середовищі підтримувалися висока дисципліна, організованість та високий моральний дух, які дозволили успішно виконати заплановану програму.
   Наказом директора школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчауса оголошено подяки:
   за ефективну організацію зборів старшому вихователю В. В. Андрійченку;
   за розробку та виконання військово-технічної програми вчителям предмету «Захист Вітчизни» О.П. Капчелі, Д.М. Захаревичу;
   за плідну співпрацю з кадетами педагогам-наставникам І. С. Черчелюку, Є. ГІ. Горенку, О. В. Полуворченку, Л. В. Сергеєвій, О. М. Кравченку, О. Ф. Лафі, О. В. Іщенку.
Переглядів: 415 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2016  »