Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Суббота, 26.11.2022, 12:08

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Май » 24 » Подорож вихідного дня
Подорож вихідного дня

Педагоги 2Б класу започаткували для своїх вихованців навчальний проект «Вивчаємо рідний край». Першим кроком його реалізації стала оглядова екскурсія, на яку другокласники відправилися 20 травня разом з Л. М. Бесараб, О. М. Руденко, О. В. Мартиненко, представниками батьківського активу. Спершу діти потрапили до м. Знам’янка. Від екскурсовода В. Ф. Попова мандрівники дізналися про історію Чорного лісу, цікаву інформацію щодо розвитку залізничного транспорту.

Наступною зупинкою був зоопарк у с. Озера Світловодського району, який влаштував місцевий фермер. Діти із захопленням розглядали левів і тигрів, вовків і ведмедів, верблюдів і пітонів, мавп і птахів… Особливу увагу другокласників привернув майже триметровий крокодил. Всі тварини доглянуті, здорові, утримуються в чистих, досить просторих вольєрах, спілкування з ними стало задоволенням для дітей.

Мандрівку продовжило відвідування м. Кременчук. Від екскурсовода учні дізналися цікаві факти з історії міста. Невеличкою пригодою став сніданок у «McDonald's»; окрім «Хеппі Міл» дітям дісталися маленькі м’які іграшки-звірятка з веселого зоопарку «Бу» (влучно в тему!) та повітряні кульки.

Наприкінці подорожі екскурсанти завітали до адміністративного будинку ФК «Олександрія»: познайомилися з історією створення та розвитку футбольного клубу, роздивилися нагороди, здобуті футболістами, атрибутику і сувеніри, пов’язані з діяльністю клубу. Від надзвичайно цікавої подорожі діти отримали величезне задоволення.
   Учні та педагоги дякують за можливість здійснити мандрівку та отримати нові приємні враження екскурсоводу туристичного агентства «Мелодія-тур» В. Ф. Попова, за супровід та допомогу в організації заходу батьків другокласників Я. С. Криворучко, А. З. Штембуляк, Н. Рудченко, Т. В. Крижановській, Н. П. Волчан, Ю. П. Аніканову.

Переглядів: 438 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Май 2017  »