Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 05.04.2020, 21:53

Головна » 2016 » Лютий » 15 » Подарунок у переддень свята Валентина
Подарунок у переддень свята Валентина

Передача коштів на лікування Володимира Мартинюка (на дитину чекають складні операції в Ізраїлі) стала дуже зворушливою подією для всіх її учасників. Активісти шкільного самоврядування Анастасія Мирза, Анастасія Лисенко, Вікторія Сафронова разом з педагогом-організатором Н. В. Мінченко виготовили на згадку Вовчику велику вітальну листівку. Її прикрасили відбитки долоньок самих активних учасників ярмарку, «валентинки» та добрі побажання від колективу школи.

Юлії Федорівні, мамі Вови, гроші вручила другокласниця Катя Куделя. Пані Юлія з приємністю дізналася, що кожний опущений до скриньки грошик діти супроводжували щирими надіями на одужання малюка. Про свої враження вона написала 13 лютого:
   «А в нас день св. Валентина вже почався!!! Сьогодні школа-інтернат, ліцей «Сокіл» привітали нас з Вовчиком! Вони влаштували ярмарок і збирали гроші Вові!! Передали майже 3 тисячі гривень і величезну валентинку-панно, яку робили дітки з викладачами. Ви не уявляєте, скільки тепла, щирих побажань йдуть від неї! Вона зайняла почесне місце над ліжечком Вови!!! Низький уклін і подяка колективу і діткам!! Ви нереальні!!! Обіцяю, що ми своїми ніжками прийдемо сказати вам всім СПАСИБІ!!!!!»

Заступник директора школи з виховної роботи Н. В. Мілентій запросила Юлію Федорівну в числі інших почесних гостей на захід із вшанування учасників бойових дій, що відбудеться в закладі 25 лютого. Ю. Ф. Мартинюк-Жосан є волонтером кіровоградської організації «Серця матерів», допомагає 34-у мотопіхотному батальйону. 7 лютого УПЦ КП єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк вручив Юлії Федорівні церковну медаль «За жертовність і любов до України».

Ми закликаємо школярів Кіровограда підтримати наш почин та долучитися до збору коштів на лікування Володимира Мартинюка.
Будьмо патріотами рідного міста!
Переглядів: 381 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2016  »