Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 16.09.2021, 17:51

Головна » 2015 » Грудень » 23 » По Україні з краю в край ходив святий Миколай!
По Україні з краю в край ходив святий Миколай!

За сталою традицією цикл новорічних та різдвяних святкувань у школі-інтернаті розпочинається в День святого Миколая. Чарівною казкою стає для маленьких час, коли святий Миколай невидимо з'являється вночі та кладе під подушку такі бажані гостинці.

Святкову програму «Йде святий Миколай, ти добром його стрічай...» для всієї початкової школи підготували учні 2Б класу, керівники Н. Г. Геращенко, С. В. Козаченко, хореографи В. М. Захаревич, Н. В. Мілентій, концертмейстери І. М. Бойко, Т. В. Гаврилова.

18 грудня другокласники мали нагоду проявити всі свої таланти та повною мірою створити теплу атмосферу зимового свята. Юні артисти втілили на шкільній сцені одвічну боротьбу добра із злом, і добрі сили, звичайно ж, здобули перемогу. Виступи маленьких акторів Анастасії Малиш (Сорока), Єлізавети Рудої (Синичка), Маріанни Ануфрієвої (Лисичка), Олександри Брайченко (Білочка), Мирона Біденка та Олексія Шевченка (Зайці), Іллі Стаса та Ярослава Балюка (Ведмеді), Валерії Кім (Фея), Дмитра Осипова (Страховисько) із захопленням спостерігали їх батьки та учителі, запрошені на свято вихованці дитячого садка №23.

Всі другокласники були учасниками кількох хореографічних постановок та разом співали веселі зимові пісні. Сольні номери виконували Анастасія Бондаренко і Ярослав Балюк (бальний танець), Єлизавета Бондарєва, 2А та Назар Лісов (пісня «Миколай до мене не прийде»), Владислава Умрихіна, 4Б та Денис Каплунов, 4А (пісня «Святкова»).

Захід пройшов у створеній дітьми чарівній атмосфері казкових передноворічних свят, і після його завершення вражені глядачі щирими тривалими аплодисментами та вигуками «Молодці!» дякували другокласникам за це маленьке диво. Міцного здоров'я всім, успіхів, родинного затишку, достатку і благополуччя!
Свято у обличчях

Переглядів: 535 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1