Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 16.08.2022, 12:54

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2020 » Август » 7 » Плідна профорієнтація
Плідна профорієнтація

Є результативною цілеспрямована робота адміністрації закладу з підготовки учнів до служби в армії та орієнтації на вибір професії у силових структурах. Серед багатьох випускників, що на теперішній час професійно виконують обов’язки військовослужбовців, є Анастасія Вербовська (Ухань) - Військово-морські сили ЗСУ, Денис Риженко - Державна спеціальна служба транспорту, Артем Таран - Державна прикордонна служба.
   Керівництво та особовий склад кадетського підрозділу «Сокіл» зацікавлено спостерігають за подальшою долею кількох десятків своїх випускників – курсантів та студентів вузів системи ЗСУ, МВС, СБУ. З приємністю дізналися про чергове заохочення Олександра Хорошого – курсанта Національної академії Державної прикордонної служби імені Б. Хмельницького. Наказом голови Державної прикордонної служби України генерал-майора Сергія Дейнеко від 03 червня 2020 року № 520 ОС «Про заохочення персоналу» солдата Хорошого Олександра Геннадійовича було нагороджено грамотою за сумлінне виконання службових обов'язків, старанність, ініціативу, особистий внесок у роботу з популяризації Державної прикордонної служби України у суспільстві та за результатами конкурсу на кращий ескіз пам'ятної монети «Державна прикордонна служба України». Випускника разом з однокласником Анатолієм Коцуром із задоволенням привітав заступник директора ліцею з ВПВ В. В. Андрійченко під час нещодавнього візиту курсантів до школи.
   За сімейною традицією випускник VI взводу кадетського підрозділу «Сокіл» Нікіта Шишков, як свого часу і його батько, продовжить навчання в Криворізькому ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. Саме цей заклад раніше закінчив Денис Риженко, а зараз у ньому навчається випускник V взводу Юрій Абрамян. По стопах старшого брата пійшов і вихованець І взводу Геворг Абрамян – він зарахований до Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна.
   Кадетська спільнота щиро вітає своїх вихованців, з повагою слідкує за їхніми досягненнями та чекає нових звершень. Хай щастить!
Переглядів: 102 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Август 2020  »