Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 11:23

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Апрель » 19 » Підсумок бойової підготовки
Підсумок бойової підготовки

З метою виконання навчальної програми з предмету «Захист Вітчизни» (розділ «Вогнева підготовка») та підготовки випускників до служби у Збройних Силах України 13-14 квітня на полігоні військової частини А 0680 поблизу с. Сасівка було організовано бойові стрільби з АК-47 для юнаків-одинадцятикласників. Керівники кадетського підрозділу скористалися цією нагодою, аби для закріплення практичних навичок стрільби з бойової зброї залучити до тренувань кадетів і ліцеїстів І-ІV взводів. Задум було реалізовано у партнерській співпраці з командуванням військової частини.
   13 квітня зведений кадетській підрозділ, педагоги-наставники А. П. Цвик та О. В. Полуворченко, керівник групи В. В. Андрійченко прибули на полігон. Кожному з кадетів було надано можливість відстріляти по 8 набоїв з пістолета Макарова та пістолета-кулемета Стєчкіна на відстані 15 м. Кращим снайпером виявилася молодший сержант Надія Кобець, їй було запропоновано «бонус» - право на додатку серію пострілів. Проте військові інструктори підтвердили досить високу влучність в усіх учасників тренувань.

На рубежі для стрільби з автоматичної зброї учні отримали повний магазин (30 набоїв) для АК-47 (5,45). Стрільба була здійснена зі ста метрів під пильним контролем інструкторів. Педагоги зазначають їх високий професіоналізм, вміння встановити робочий контакт з підлітками та знайти с ними спільну мову, навіть ретельний інструктаж з техніки безпеки було проведено з мінімумом специфічних термінів, цілком зрозумілою для учнів мовою. Між військовими і кадетами склалися приязні товариські стосунки.

Тренування наступної групи з керівником В. В. Андрійченком відбулося 14 квітня. Було здійснено відстріл бойових набоїв з АК-47 (5,45). Цього ж дня відповідно до наказу управління освіти №274/о віл 11.04.2017 на полігон прибули хлопці 11-х класів міських шкіл. Загальне керівництво стрільбами здійснював вчитель предмету «Захист Вітчизни» Д. М. Захаревич. Групу учнів школи-інтернату, ліцею «Сокіл» очолювали старший вихователь В. В. Андрійченко та ліцеїст молодший сержант Володимир Нертик. Військові надали автотранспорт - ЗІЛ-131 для доставки вихованців до полігону. Стрільби проводилися з метою відпрацювання та закріплення практичних умінь та навичок поводження з бойовою зброєю та пройшли на високому рівні. Учні виконали практичний норматив з вогневої підготовки відповідно до державних вимог, продемонстрували патріотизм та готовність до захисту Вітчизни.
   Керівники та особовий склад кадетського підрозділу висловлюють щиру подяку підполковнику ЗСУ Сергію Миколайовичу Васьківському за сприяння проведенню навчальних стрільб та бойовій підготовці кадетів і ліцеїстів.

Переглядів: 423 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Апрель 2017  »