Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 04.08.2020, 02:04

Головна » 2014 » Листопад » 17 » Підсумки Тижня знань безпеки життєдіяльності
Підсумки Тижня знань безпеки життєдіяльності

За давньою легендою Прометей подарував людям вогонь, який повинен був зігрівати їх в холодні пори року, використовуватись для приготування їжі, освітлення. Він хотів полегшити їм життя, але боги, дізнавшись, прогнівалися. З цього часу вогонь не лише приносить людям користь, але є інколи їх великим горем, навіть, забирає життя.
   Саме з метою навчання дітей Правилам пожежної безпеки та дотриманню їх у повсякденному житті, виховання у дітей розуміння тяжких наслідків порушення Правил та з метою навчити діяти в різноманітних надзвичайних і екстремальних ситуаціях, надавати першу долікарську, само- та взаємодопомогу 10-14 листопада у школі був проведений Тиждень пожежної безпеки.

Відповідно до тематики тижня були проведені загальні заходи: загальношкільна лінійка на тему «Вогнище - це романтично, проте дуже небезпечно!», години спілкування «Попередження пожежі від пустощів та необережного поводження з вогнем», конкурси «З вогнем не жартуй!» на кращий малюнок для учнів 1-4 класів та кращу стіннівку для учнів 5-8 класів.

Переможцями конкурсу на кращий малюнок та стіннівку «З вогнем не жартуй!» було визнано: I місце: Анастасія Ратушняк, учениця 1Б, Юлія Солдатенко, 4А; Анастасія Мірошніченко, 5Б;
II місце: Каріна Смоляр, 1А, Лаіма Ковзанайте, 4Б, Валерій Джибу, 1В; Євген Єсипака, 8А;
III місце: Іван Гаврилюк, 3А, Дарина Ковальчук, 3Б, Микита Боржак, 2А; колективні роботи учнів 7А класу.
   Активно долучилися до творчої діяльності учні 1Г класу, вих. М. І. Вишотравка. Вони влаштували виставку малюнків, брали участь у бесіді «Є така професія - рятувальник», вивчили правила, що допоможуть їм у майбутньому вберегтися від лиха, та відповідали на запитання щодо пожежної безпеки. Найактивнішими учасниками заходів були В. Черепанова, В. Дуденко, О. Врадієв та І. Вакуленко.

13 листопада у 5В класі, вих. Н. Т. Кобець, відбулася виховна година «Чим небезпечна пожежа для людини». Під час заходу Ніна Трифонівна обговорила з учнями причини виникнення пожежі у побуті та її наслідки, вчила дітей діям у випадку виявлення пожежі, формувала навички самозахисту в умовах задимленого приміщення, намагалася виховати пильність, обережність, розсудливість, почуття відповідальності за власні вчинки, пробудити в вихованців інтерес та повагу до професії пожежного.
    Діти дуже серйозно готувалися до заходу: багато читали, разом із батьками виготовляли плакати і малюнки, пригадали ситуації, пов'язані з вогнем, свідками або учасниками яких були самі. Під час обговорення цих подій учні разом з вихователем виявили причини виникнення небезпеки та сформулювали правила, дотримання яких убереже від біди, адже найвища цінність суспільства - це людина, її життя та здоров'я.

Незважаючи на те, що Тиждень пожежної безпеки завершився, педагогічний колектив школи продовжуватиме профілактичну роботу з учнями щодо питань пожежної безпеки. Адже пожежа - це особлива битва, тактика перемоги у якій - наступ на вогняну стихію. Під час пожежі не можна чекати, бути повільним чи байдужим. Всім слід пам'ятати, що означає номер «101», і негайно діяти, як вчать педагоги, батьки та інформаційні джерела.
ХАЙ ДИТИНА ЗНАЄ КОЖНА – ЖАРТУВАТЬ З ВОГНЕМ НЕ МОЖНА!
Переглядів: 2389 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2014  »