Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 16.09.2021, 18:16

Головна » 2016 » Листопад » 28 » Підсумки Тижня іноземних мов
Підсумки Тижня іноземних мов

З 14 до 18 листопада у школі тривав Тиждень англійської мови. Вчителі іноземних мов розробили план Тижня, відповідно до якого знайомили учнів з англомовними країнами, проводили віртуальні мандрівки, відеоподорож «Визначні місця Великобританії» тощо.
   У понеділок, 14 листопада, учні 5-9-х класів презентували стіннівки «English is interesting», а учні 2-х класів брали участь у конкурсі малюнків «Моя улюблена літера англійської абетки». Кращими журі визнало роботи Світлани Кожарко, Руслана Кішовара, Ангеліни Крючкової, Данила Сидоренка (2А), Ярослава Кіт та Валерії Кошелевої (2Б).

У вівторок було проведено конкурс творчих робіт «Мої перші кроки у вивчення англійської мови» серед учнів початкових класів. Метою заходу було формування в учнів позитивного ставлення до англійської мови та виховання почуття відповідальності.
   У середу, 16 листопада, вчитель англійської мови Н. В. Семенова провела у 6В класі відкритий урок «Покупки». Діти виконували цікаві завдання, працювали з роздрукованим матеріалом, складали діалоги, виконували завдання до тексту. Урок був насичений, цікавий, мав комунікативну спрямованість та відповідав усім вимогам до проведення сучасного уроку з іноземної мови.

Наступного дня відкритий урок «Харчування» відбувся у 7В класі. Вчитель Я. В. Семенченко використовував новітні інформаційні технології, учні активно працювали над складанням діалогів (у парах) та меню (в групах).

Вчитель О. М. Морозова провела у 5В класі відкритий урок «Одяг, який ми носимо», під час якого використовувала різних методи та форм роботи: захист індивідуальних проектів, підготовлених учнями, парна і групова робота, прийом «Мікрофон».

Також у четвер відбувся конкурс читців англійської поезії, в якому брали участь учні 3-11-х класів. Головною метою проведення такого позакласного заходу було підвищення мотивації учнів до вивчення іноземної мови, розвиток в учнів навичок слухання та говоріння, зокрема декламування віршів англійською мовою. Переможцями стали Назар Сокуренко 4Б, Андрій Семенов, 6В, Крістіна Куженко, 7А, Оксана Нелєпа, 10 кл. Вони були нагороджені грамотами, а активні учасники - маленькими подарунками.

18 листопада вчитель Д. О. Куліш провела в 6Б класі урок «В кафе: покупки, харчування». Було відпрацьовано письмо, аудіювання, монологічне та діалогічне мовлення, застосовано різні форми та методи навчання. У п’ятницю вчителі кафедри підбили підсумки Тижня, головною метою кого було підвищення мотивації учнів до вивчення іноземної мови, розвиток навичок слухання та говоріння іноземною мовою, інтересу до творчості, логічного мислення та пам'яті учнів. Мету було досягнуто, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та випробувати свої сили у різноманітних конкурсах.

Переглядів: 362 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2016  »